Paaiškėjo prie ligoninės išmesto modelio Ch.Giles mirties priežastis – išvados šokiruoja

Christy Giles / Socialinių tinklų nuotr.
Christy Giles / Socialinių tinklų nuotr.
15min
Šaltinis: Žmonės
2022-04-09 19:02
AA

Praėjusių metų pabaigoje Los Andželą sukrėtė modelio Christy Giles (24) ir jos draugės interjero dizainerės Hildos Marcelos Cabrales-Arzolos (26) mirtys – po vakarėlio merginos buvo rastos numestos prie skirtingų ligoninių. Neilgai trukus, policija sulaikė įtariamuosius, o dabar paskelbtos ir mirčių priežastys bei naujos nusikaltimo detalės.

2021-ųjų lapkritį modelis Christy Giles ir jos draugė Hilda Marcela Cabrales-Arzola išėjo į vakarėlį, iš kurio nebegrįžo. Kaip dabar rodo atlikto skrodimo rezultatai, dviejų draugių, kurios mirė po to, kai jas prie Los Andželo ligoninių išmetė kaukėti vyrai, kūnuose rasta daug narkotinių medžiagų, o jų mirtys pripažintos žmogžudystėmis, rašo people.com.

Remiantis Los Andželo apygardos teismo medicinos eksperto biuro ataskaitomis, kurias gavo „People“, tą lemtingą naktį 24 metų modelis Ch.Giles ir 26 metų interjero dizainerė H.M.Cabrales-Arzola dalyvavo vakarėlyje Los Andžele ir jame susitiko su trimis vyrais, kurie dabar įvardijami kaip įtariamieji.

Vėliau moterys su minėtais asmenimis išėjo iš vakarėlio vietos ir nuvyko į vieno iš vyrų namus. Teismo pareigūno teigimu, tada įtariamieji merginoms davė narkotikų, o vėliau, kai jos neteko sąmonės, „neskambino pagalbos telefonu 911 ir tą laiką išnaudojo tam, kad nusiimtų savo automobilio numerius.“

Hilda Marcela Cabrales Arzola ir Christy Giles / Socialinių tinklų nuotr.

Iš stebėjimo kamerų įrašų matyti, kad lapkričio 13 d. įtariamieji dėvėjo kaukes ir juodu „Toyota Prius“ automobiliu nuvežė merginas į atskiras ligonines, kur „išmetė jų kūnus“.

Kaip atskleista dabar paskelbtose mirčių išvadose, Ch.Giles mirė dėl „daugybinės intoksikacijos narkotikais“, o H.M.Cabrales-Arzola – dėl daugybinio organų nepakankamumo ir „daugybinės intoksikacijos narkotikais“.

Abi mirtys pripažintos žmogžudystėmis.

Christy Giles ir Hilda Marcela Cabrales Arzola / Stopkadro nuotr.

Iš ataskaitų matyti, kad Ch.Giles organizme rastas mirtinas kiekis įvairių narkotinių medžiagų, tarp kurių ir GHB – ši medžiaga dar vadinama „oksiku“ arba prievartavimo narkotiku. H.M.Cabrales-Arzolos organizme taip pat rasta kelių medžiagų narkotikų.

Radus Ch.Giles, jos mirtis konstatuota iškart, o Christy draugė kurį laiką dar praleido komoje, iš kurios taip ir neatsibudusi, lapkričio 24 d. mirė.

Christy Giles / „Instagram“ nuotr.

Los Andželo policijos departamentas gruodį paskelbė, kad dėl merginų mirčių suėmė 40 metų Davidą Pearce'ą, 47 metų Michaelą Ansbachą ir 42 metų Brandtą Osborną. D.Pearce'as buvo apkaltintas netyčine žmogžudyste, o M.Ansbachas ir B.Osbornas – bendrininkavimu nužudant.

Netrukus po suėmimo D.Pearce'as taip pat buvo apkaltintas seksualiniu priekabiavimu prie keturių moterų 2010-2020 m., įskaitant kaltinimus išžaginimu.

Suėmus įtariamuosius, velionės Ch.Giles vyras Janas Cilliersas „People“ sakė „su palengvėjimu atsikvėpęs“, tačiau pridūrė suvokiantis, kad „tai tik mūšio pradžia“: „Kad šie vyrai būtų įkalinti, reikės dar daug pereiti.“

Našlys neslėpė, kad vis dar bando susitaikyti su mintimi, jog teks gyventi be mylimosios, tačiau teigė, kad „darys viską, ką gali, jog padėtų įvykdyti teisingumą dėl Christy“.

Christy Giles ir jos vyras Janas Cilliersas / Socialinių tinklų nuotr.