Pagausėjo Aušros ir Mariaus Povilo Elijo Martynenko šeima: porai gimė antrasis vaikas

M.P.E.Martynenko su sūnumi Emanueliu ir žmona Aušra / Tomo Juškaičio ir Gretos Skaraitienės nuotr.
Šaltinis: Žmonės
AA

Menininkai Marius Povilas Elijas ir Aušra Martynenko gyvena džiugiomis nuotaikomis – porai gimė antrasis sūnus. Šią žinią portalui Žmonės.lt patvirtino laimingas tėtis.

Praėjusių metų rugpjūtį į šį pasaulį atėjęs Elijaus ir Aušros sūnus Emanuelis tapo vyresniuoju broliu.

Jau belaukdami antrojo mažylio menininkai su portalu Žmonės.lt dalijosi juos užklupusiomis emocijomis, kai sužinojo, jog šeimą papildys dar vienas berniukas.

„Ne iš karto supratome, jog turėsime antrą vaikelį, Aušrą ėmė kamuoti toks specifinis rytinis blogumas. Manėme, gal dėl streso darbe, neišsimiegojimo, vitaminų trūkumo. Nė vienas nesitikėjome, net domėjomės, kokių čia maisto papildų įsigyti, kad organizmas sustiprėtų.

Na, ir vieną dieną žmona galiausiai sugalvojo atlikti nėštumo testą. Tuo metu aš virtuvėje ploviau indus, kai ji man parodė teigiamą testo rezultatą. Iš pradžių nesuvokiau, kas įvyko, praėjo keletas sekundžių, kol į galvą prisibeldė mintys ir tie rodmenys tapo aiškūs. Netrukus ėmiau juoktis, apėmė toks geras, šiltas jausmas“, – istoriją anksčiau pasakojo M.P.E. Martynenko.

M.P.E.Martynenko su sūnumi Emanueliu / Tomo Juškaičio nuotr.

Primename, jog Aušra bei Marius Povilas Elijas Martynenko susituokė 2019-ųjų liepą. Abu tuomet sutarė, kad vestuvės bus kuklios, be pompastikos ir nereikalingų atributų. Šventėje dalyvavo poros artimieji ir draugai.

Tuoktuvių ceremonijai Bernardinų bažnyčią jaunieji pasirinko ne šiaip sau – M.P.E.Martynenko nuo 12 metų yra šios bažnyčios bendruomenės narys. 

Menininkas prisipažino, kad vestuvių planuoti ilgai nereikėjo, o jį patį trikdo daugelis papročių, susijusių su vestuvių iškilmėmis, todėl norėjo, kad šventė būtų itin paprasta.

Mariaus Povilo Elijaus Martynenko ir Aušros Giedraitytės vestuvės (41 nuotr.)
+35
Skaitykite daugiau