Pajūrio viloje susituokė Simona Burbaitė ir Matas Kolpertas: nuotaka spindėjo elegancija

Sima Burbaitė ir Matas Kolpertas / Irmanto Gelūno ir socialinių tinklų nuotr.
Sima Burbaitė ir Matas Kolpertas / Irmanto Gelūno ir socialinių tinklų nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2022-08-24 16:08
AA

Vasarai dar nei neskubant atsisveikinti, saulėtą rugpjūčio 24-ąją susituokė „Mis Lietuva 2013“ pirmoji vicemis, tinklaraštininkė, didžėja Simona Burbaitė ir jos mylimasis Matas Kolpertas, dirbantis bendrovėjė „IT paslaugų centras“. Po daugiau nei 12-kos metų draugystės pora amžiną meilę prisiekė Palangoje.

Rugpjūčio 24-ąją, trečiadienį tinklaraštininkė Simona Burbaitė ištarė lemtingąjį „Taip!“ savo ilgamečiui širdies draugui Matui Kolpertui.

Žmonės.lt žiniomis Simonos ir Mato vestuvės įvyko Palangoje, itališka atmosfera dvelkiančioje „Vila Komoda“.

Savo meilės šventei S.Burbaitė pasirinko elegantišką baltą nuotakos suknelę, kurią kūrė mados namų „Más 924“ dizainerė Monika Kazakevičiūtė.

Tikriausiai nenuostabu, kad ypatingai dienai S.Burbaitė šukuoseną patikėjo savo ilgamečiam plaukų stilistui Mantui Tautvaišai. Tuo tarpu nuotakos makiažu pasirūpino Neringa Čukinienė.

„Grožio ir pramogų industrijoje esu ne vienerius metus, todėl dirbau su daugeliu Lietuvos grožio meistrų ir drabužių dizainerių. Tai man suteikė galimybę atsirinkti tuos, kurie mano akimis yra savo srities profesionalai. Jau daugiau nei keletą metų svarbiausioms šventėms mane ruošia tie patys meistrai ir dizaineriai, todėl mano vestuvės nebus išimtis“, – dar prieš metus portalui Žmonės.lt kalbėjo Simona.

Simona Burbaitė ir Matas Kolpertas / Asmeninio archyvo nuotr.

Primename, kad Simona Burbaitė ir Matas Kolpertas po 10-ties metų draugystės, 2020-ųjų vasarį susižadėjo egzotiškos kelionės po Balį metu. Emocijomis po sužadėtuvių tuo metu ji dalijosi su portalu Žmonės.lt.

„Kelionei įpusėjus, lankėmės Ubude. Aplink jį yra labai daug gražių krioklių. Žinojome iš anksto, kad norėsime pamatyti bent vieną krioklį, neapsuptą milijono turistų. Todėl penktadienį nusprendėme keltis 5 valandą ryto ir su motoroleriu nuvažiavome prie vieno iš jų. Atsimenu, vakare prieš kelionę, Matas pasakė, kad jei man bus sunku keltis, vis tiek prikels ir važiuosime. Penktadienį ryte išvažiavome su tamsa ir jau švintant buvome prie krioklio.

Simona Burbaitė ir Matas Kolpertas / Asmeninio archyvo nuotr.

Ta akimirka, kai Matas pasipiršo, buvo tokia magiška ir visiškai mūsų – bundanti gamta ir mes tik dviese prie nuostabaus gamtos stebuklo“, – tuo metu portalui Žmonės.lt pasakojo Simona Burbaitė.

„Buvo taip tikra, ramu ir gera. Matas tikrai pasistengė, kad tas momentas taptų ypatingu ir tik mūsų dviejų“, – pridūrė ji.

Simona Burbaitė (44 nuotr.)
+38