„Pakeliui“ žvaigždei Džesikai dėl gero kadro vienu prisėdimu teko įveikti 5 lėkštes sriubos

Džesika Vienažindytė / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Džesikai Vienažindytei – vos 11 metų, tačiau į savo gyvenimo aprašymą ji jau dabar gali įtraukti ir aktorės patirtį vaidybiniame filme. Vieną pagrindinių vaidmenų naujoje režisieriaus Ričardo Marcinkaus juostoje „Pakeliui“ įkūnijusi mergaitė suspindo it tikra žvaigždė. Filmavimo aikštelėje jai teko dirbti su tokiais žiūrovų numylėtiniais kaip Mantu Jankavičiumi ar Jurgita Jurkute.

Jurgita Jurkutė, Džesika Vienažindytė, Mantas Jankavičius / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.

„Esame labai laimingi už savo vaiką. Didžiuojamės, kad Džesika jau nuo mažų dienų išbandė save ir aktorės kailyje“, – antradienio vakarą į iškilmingą filmo premjerą atvykę kalbėjo mergaitės tėvai Erika ir Marius Vienažindžiai.

Pasak Džesikos mamos, pirma filmavimo diena įsiminė visai šeimai. Tąkart filmavimas truko 16 valandų, iš aikštelės mergaitė grįžo labai pavargusi, o kitą dieną vos nepramigo atsikelti ir vėl kibti į darbą.

Nepaisant to, šį nuovargį tiek pati Džesika, tiek jos tėvai vadina itin maloniu. „Filmuotis su Mantu Džesikai buvo didelis džiaugsmas. Jis jai imponavo ne tik kaip kolega aktorius, bet buvo ir kaip tėvas. Vėliau Džesika tapo ir jo muzikos gerbėja“, – Žmonės.lt sakė mergaitės mama Erika.

Jurgita Jurkutė, Džesika Vienažindytė, Mantas Jankavičius / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.

O patirties filmuojantis buvo pačios įvairiausios. Štai dėl gerų kadrų Džesikai vienu prisėdimu teko suvalgyti net penkias lėkštes šaltibarščių. „Buvo labai skanu, dėl to, kad juose nebuvo kiaušinių“, – juokėsi Džesika.

Pasak jos, filmuotis buvo labai įdomu, nes daugelį dalykų ji pamatė kitaip. Ji stebėjosi, kiek daug dalykų vyksta už kadro – iki tol sakė apie tai net nepagalvojusi.

Užaugusi norėčiau būti balerina, tačiau juk ir balerina gali būti aktore, tiesa?

Tačiau paklausta, ar jau spėjo pasvajoti apie naują vaidmenį, ji buvo kuklesnė. Esą tokia patirtis – labai vertinga, tačiau būti aktore – nėra jos svajonė. „Užaugusi norėčiau būti balerina, tačiau juk ir balerina gali būti aktore, tiesa?“ – linksmai kalbėjo žodžio kišenėje neieškanti Džesika.

Nors pati save ji vadina drąsia mergaite, neslepia – pačias pirmas dienas filmuotis nebuvo labai jauku, buvo jaudulio.

Jurgita Jurkutė, Džesika Vienažindytė, Mantas Jankavičius / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.

„Mes su vyru taip pat dalyvavome pirmuose filmavimuose, net mūsų šuo Lemūras dalyvavo (jį žiūrovai gali išvysti paskutinėje „Pakeliui“ scenoje, – aut. past.). Kai pamatėme, kokia smagi kompanija, kai susidraugavome su Mantu, įgavome pasitikėjimą ir Džesiką išleisdavome vieną. Norėjome, kad ji jaustųsi saugi“, – sakė mergaitės mama patikinusi, kad rezultatu tiek ji, tiek vyras – labai patenkinti. Pasak jų, tai vertinga patirtis ne tik Džesikai, bet ir visai šeimai.

Filmo „Pakeliui“ premjeroje raudonu kilimu žengė būrys lietuviško kino gerbėjų (75 nuotr.)
+69
Jurgita Jurkutė, Džesika Vienažindytė, Mantas Jankavičius / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Skaitykite daugiau