Palangoje – labdaros renginys „Vilties žvaigždė“: elito atstovai ir surinkta solidi suma

Renginio svečiai / Aldo Kazlausko nuotr.
Renginio svečiai / Aldo Kazlausko nuotr.
Šaltinis: Pranešimas spaudai
2023-01-23 10:54
AA

Savaitgalį Palangoje vykęs, jau tradiciniu tapęs, labdaros renginys „Vilties žvaigždė“ subūrė pajūrio elito atstovus. Į iškilmingą renginį susirinko verslo, politikos, meno bei pramogų pasaulio asmenybės.

Tai – jubiliejinis paramos vakaras, kadangi dėl bendrų kilnių tikslų jau ne pirmą kartą jėgas suvienijusios tokios organizacijos, kaip Palangos viešbučių ir restoranų asociacija bei Palangos „Rotary“ klubas mini savo veiklos 25-erių metų sukaktį. Dar vienas gražus vakaro akcentas: renginio metu muzikinę programą pristatė žinomas atlikėjas Linas Adomaitis su ritmo grupe, tapogi minintis savo muzikinės veiklos 25-metį.

„Dvidešimt penki metai – tai, regis, visai nedaug, bet, kita vertus, pakankamai solidu. Yra ką prisiminti, kuo pasidžiaugti“, – sakė Linas. Vakaro metu skambėjo kone visi ryškiausi per 25-erius metus sukurti atlikėjo hitai, tokie, kaip: „Ar tu ją matei?”, „Vandenynai”, „Lūpos kaip vyšnios”, „Kol kartu”, „Tavo spalvos”. Taip pat buvo atlikti ir naujausi L.Adomaičio kūriniai „Šviesa spindės tamsoje” ir „Noriu gyventi dėl Tavęs”.

Linas Adomaitis / Aldo Kazlausko nuotr.

Pasak L.Adomaičio, dalyvauti šiame labdaros renginyje jam ypatingai svarbu, nes dėmesys fokusuojamas į jautriausią socialinę grupę. „Globos namai ir onkologinėmis ligomis sergantys žmonės yra labai jautrios temos. Be to, mane iš karto užkabino šio renginio pavadinimas „Vilties žvaigždė” – tai tarsi simbolis, kurio ieškojo ne tik trys išminčiai, bet ir visi žmonės. Viltis – svarbiausias žmogaus įrankis, vedantis į šviesą“, – sakė žinomas atlikėjas.

Iškilmingą vakarą su gala vakariene, vykusį sanatorijos „Gradiali“ restorane „Pineta“, vedė aktorius Vytautas Rumšas jaunesnysis. Renginio metu vyko meno kūrinių aukcionas, speciali loterija, nominacijų teikimas, „The Factory by Ribas“ deimantų degustacija, Aleksandr Palei ir Karolio Kolakausko muzikinis pasirodymas.

Simboliška tai, jog vakaro metu buvo išdalintos 25 padėkos statulėlės, įprasminančios vilties žvaigždę, asmenybėms, kurios padeda Palangos viešbučių ir restoranų asociacijai bei Palangos „Rotary“ klubui ir toliau siekti kilnių tikslų, prisideda prie jų veiklos. Tarp pagerbtų asmenybių – ir Palangos Rotary klubo įkūrėjai, Palangos viešbučių ir restoranų asociacijos steigėjai, Palangos miesto meras Šarūnas Vaitkus, Palangos turizmo informacijos centro vadovė Rasa Kmitienė, dailininkas Virginijus Viningas, dailininkas Marius Kavolis renginių vedėjas Nerijus Stasiulis, fotografas Aldas Kazlauskas, verslininkai Loreta ir Kęstutis Gecai. Garbės statulėlės atiteko ir Lietuvos įmonėms, prisidedančioms prie asociacijos organizuojamų paramos renginių: „Žemaitijos pienas“, „Prike“, „Švyturys-Utenos alus“, „Augma“, „Eugesta“, „Liviko“, „Mineraliniai vandenys“, „Reaton“, „Amka“ ir kt.

Vytautas Rumšas jaunesnysis (dešinėje) / Aldo Kazlausko nuotr.

Aukcione buvo galima įsigyti tapytojų V.Viningo, Audriaus Gražio, Miglės Kosinskaitės, Simono Gutausko, Mariaus Kavolio, Editos Suchodskytės ir kt. darbų, o taip pat deimantų dirbinių. Krepšininkas Renaldas Seibutis įstegė specialų prizą aukcionui – savo marškinėlius su visos Lietuvos vyrų krepšinio rinktinės parašais.

„Tai paramos vakaras, kuris įvyko po trejų metų pertraukos. Pandemija buvo sustabdžiusi mūsų planus, tačiau tai, kad į šį kilnų vakarą susirinko virš 200 svečių tik patvirtina, kad mes ir toliau galime kartu nuveikti daugiau ir galime bei turime tęsti gražius darbus – padėti tiems, kurie labiausiai stokoja mūsų pagalbos, sergantiems, vargstantiems asmenims ar įstaigoms“, – vakaro metu kalbėjo Palangos viešbučių ir restoranų asociacijos prezidentė Ingrida Valaitienė bei Palangos „Rotary“ klubo prezidentas Aurimas Gečas.

Vakaro metu surinkta parama (45 tūkstančių eurų suma), gauta pardavus bilietus, organizavus loteriją ir aukcioną, bus skirta Palangos sveikatos priežiūros įstaigų bei globos namų poreikiams, onkologijos ligomis sergantiems šio miesto gyventojams. Vakaro paramos apskaitą vykdė UAB „Žinius“ – buhalterinės apskaitos įmonė. Tarp jau anksčiau įgyvendintų paramos projektų, galima paminėti tokius, kaip, kad specialus maisto krepšelis vargstantiems ir vienišiems senoliams (projektas su „Barbora“), diabetinės pėdos kabineto įrengimas, parama širdies ir onkologinėmis ligomis sergantiems asmenims, pagalba Palangos slaugos namams.Vakaro svečių dėka šie kilnūs darbai bus tęsiami ir toliau.

Palangoje vyko jubiliejinis paramos vakaras „Vilties žvaigždė“ (27 nuotr.)
+21