Palangoje žinomi prodiuseriai prarado automobilį, bet dėl vagystės svarbaus plano nekeis

Laura Paukštė ir Dominykas Kubilius / Viganto Ovadnevo nuotr.
Laura Paukštė ir Dominykas Kubilius / Viganto Ovadnevo nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2018-07-07 13:20
AA

Šokas – štai ką šeštadeinio rytą išgyveno žinomi televizijos prodiuseriai Laura Paukštė ir Dominykas Kubilius. Palangoje pavogtas jų automobilis „Toyota Prius Hybrid“.

Pora ilėjosi Palangoje ir, kaip telefonu Žmonės.lt sakė Laura, kol vieni žmonės Liepos 6-osios vakarą giedojo himną ir mėgavosi šventine atmosfera, kiti darė nešvarius darbus.

Automobilis stovėjo ne gatvėje, o kieme. Bet pora nieko nekaltina – tik pačius vagis.

„Aš galvojau, kad automobilių Lietuvoje iš viso nebevagia, nebent nusuka veidrodėlius. Be to, nustebino, kad pasikėsinta į hibridinį automobilį – kažkokie sofistikuoti vagys“, – ironiškai pastebėjo Laura.

Beje, Laura ir Dominykas dėkingi Palangos policijos pareigūnams.

„Jie bendravo maloniai, buvo užjaučiantys – tikrai norisi pastebėti gražius dalykus“, – sakė Laura.

Pora sekmadienį buvo suplanavusi jau būti Varšuvoje – ten jų laukia legendinės britų roko grupės „The Rolling Stones“ koncertas.

Ar dar yra ūpo į jį važiuoti po to, kai pavogtas automobilis?

„Tikrai važiuosime, jau, regis, radome, kaip išsinuomoti automobilį, nes labai to koncerto laukėme. Mes taip lengvai nepasiduosim!“ – Laura buvo nusiteikusi pakankamai smagiai.

Ar toks ir Dominyko nusiteikimas?

„Dar pakalbėjome kaip tik apie tai – kaip gerai, kad mudu panašiai žiūrime į gyvenimą. Taip, išgyvename šoką, bet automobilio vagystė dar ne pats blogiausias įvykis gyvenime“, – sakė Laura.