Palangos lenktynėse – Daina ir Antanas Bosai: turėjo visų markių automobilius, išskyrus vieną

Daina Bosas ir Antanas Bosas / Eriko Ovčarenko / BNS nuotr.
Ugnė Martusevičiūtė
Šaltinis: 15min
AA

Šeštadienį Palangoje vyko tradicinės „Aurum 1006 km lenktynės“. Jų nepraleido ir Antanas bei Daina Bosai. Pora čia – dažni svečiai. Jie pasidalijo savo mintimis apie automobilius, greitį ir lenktynes bei atskleidė, jog per visą gyvenimą neturėjo tik vienos markės automobilio.

Antanas Bosas negali suskaičiuoti, kelintos čia jo lenktynės Palangoje. „Kiek lenktynių, tiek kartų“, – šypsojosi jis, kalbėdamas su 15min.

Daina Bosas jam antrino ir pridėjo, jog tai yra jų šeimos tradicija. „Tokie renginiai nebūna taip dažnai, ypač mūsų mažoje Palangoje. Čia yra mūsų tradicija, mes kiekvieną liepą žinome, kad eisime į „Aurum“ lenktynes. Ir šiaip, gražūs automobiliai, gražūs vairuotojai, gražios merginos su 3D blakstienomis, o ko nepažiūrėt“, – juokėsi D.Bosas.

Daina ir Antanas Bosai / Eriko Ovčarenko / BNS nuotr.

Jiedu taip pat papasakojo apie automobilius – jų turi ne vieną.

„Kiekvienas automobilis turi savo paskirtį. Viena skirta laisvalaikiui, kita darbui, dar kita – medžioklei. Dabar važinėju su Bentley, turiu du Mercedes“, – 15min aiškino A.Bosas.

„Dar vakar pagalvojau, kad mačiau Audi R8, turėjau, todėl jis mėgstamiausias. Tada Porsche mačiau, turiu, todėl jis mėgstamiausias. Mercedes turim, todėl jis mėgstamiausias. Ko mes neturim, vakar pagalvojau. Ir žinot, ko? Lamborghini. Tai, yra kur tobulėti. O visos kitos važiuoja ir fainiai, nes žinai, kad turėjai“, – šmaikščiai kalbėjo D.Bosas.

Tiesa, Lamborghini ji, kaip teigė, ir nenorėtų įsigyti. „Nėra kad jie nepatinka, bet kur aš su juo važiuosiu? Be to, jau pirmą dieną numušiu visus slenksčius į mūsų bordiūrus. Ne, ne“, – sakė Daina.

Greičio nebemėgsta

Greitį Antanas, kaip teigė, mėgo, tačiau su metais „atėjo į protą“:

„Senstant lėtėja reakcija, į protą atvedė metai. O šiaip būdavo visko, nesąmoningai, ir baudų“, – juokėsi A.Bosas, kalbėdamas su 15min.

„Pravažiuoti trasa man teko, bet greitis nėra mano stichija, man nelabai, aš truputį bijau. Ir pati vairuodama greičio neviršiju“, – pridėjo jo žmona Daina.

„1006 km lenktynės“ prasidėjo ketvirtadienį.

„1006 km lenktynės“ prasidėjo ketvirtadienį. Itin lauktas lenktynių finišas pasiektas šeštadienio vakarą. Pirmasis finišo liniją kirto „Circle K – Lesta Racing Team“ ekipos lenktynininkas Julius Adomavičius.

Žinomi žmonės „Aurum 1006 km lenktynėse“ Palangoje (33 nuotr.)
+27
Aurum 1006 km powered by Hankook piešstartinė lenktynių rikiuotė (26 nuotr.)
+20
Aurum 1006 km powered by Hankook lenktynių akimirkos (74 nuotr.)
+68
Skaitykite daugiau