Parduodami namai, kuriuose užaugo „Hario Poterio“ žvaigždė Danielis Radcliffe'as

Parduodami namai, kuriuose užaugo „Hario Poterio“ žvaigždė Danielis Radcliffe'as / „Vida Press“ ir „Scanpix“ nuotr.
Parduodami namai, kuriuose užaugo „Hario Poterio“ žvaigždė Danielis Radcliffe'as / „Vida Press“ ir „Scanpix“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2016-08-26 16:28
AA

Parduodami namai Londone, kuriuose užaugo filmų apie berniuką burtininką Harį Poterį žvaigždė Danielis Radcliffe'as (27 m.).

Keturių kambarių name, kuris dabar parduodamas už 1,45 mln. svarų sterlingų, Danielis Radcliffe'as su savo tėvais, rašytojų agentu Alanu Radcliffe'u ir mama, aktorių atrankų agente Marcia Gresham gyveno iki jam suėjo 12 metų.

TAIP PAT SKAITYKITE: „Hario Poterio“ žvaigždė Danielis Radcliffe'as išnuomoja savo butą Niujorke

Būtent šiuose namuose Danielis Radcliffe'as sužinojo, kad gavo Hario Poterio vaidmenį, ir čia gyveno, kol filmavosi pirmojoje „Hario Poterio“ dalyje „Išminties akmuo“ bei dar maždaug metus po filmo pasirodymo 2001-aisiais.

Kai jaunojo aktoriaus karjera įsibėgėjo, jis su šeima išsikraustė iš šio namo Londono Fulhamo rajone. Radcliffe'ų šeimai išsikrausčius namas buvo renovuotas, iš esmės pakeistas jo interjeras.

„Mes nereklamuojame namo pagal tai, kas anksčiau jame gyveno, bet kai aprodome jį, pasakome tai žmonėms ir jie paprastai nusišypso, – portalui „Daily Mail“ sakė šį namą pardavinėjantis nekilnojamojo turto agentas Jamesas Turneris. – Nors buvo vienas žmogus, kuris atsisuko ir paklausė „kas tas Danielis Radcliffe'as?“​

Šiuo metu Danielis Radcliffe'as gyvena Niujorke.

Namai, kuriuose užaugo „Hario Poterio“ žvaigždė Danielis Radcliffe'as (13 nuotr.)
+7