Kendall Jenner už 6,5 mln. dolerių nusipirko aktorių Emily Blunt ir Johno Krasinski namą

Kendall Jenner namai / „Vida Press“ ir „Scanpix“ nuotr.
Kendall Jenner namai / „Vida Press“ ir „Scanpix“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2016-07-17 15:49
AA

Vienas paklausiausių šių dienų modelių Kendall Jenner (20 m.) savo nekilnojamojo turto kolekciją papildė nauju pirkiniu už 6,5 mln. JAV dolerių – Kardashianų ir Jennerių klano narė nusipirko aktorių Emily Blunt (33 m.) ir Johno Krasinski (36 m.) namą.

Kendall Jenner pavyko nemažai nusiderėti – nuo sausio mėnesio pardavinėjamo namo kaina iš pradžių buvo 8 mln. JAV dolerių. Emily Blunt ir Johnas Krasinski namą parduoti nusprendė, mat šis pasidarė per ankštas jų šeimai – prieš dvi savaites gimė antra jų dukra.

Trijų aukštų 446 kv. m ploto viloje, kurią nusipirko Kendall Jenner, yra šeši miegamieji, penki vonios kambariai darbo, masažo kambariai, baras. Ant stogo įrengta terasa su lauko valgomuoju, poilsio zona ir židiniu. Kaip ir priklauso žvaigždžių namams, kieme yra baseinas.

TAIP PAT SKAITYKITE: Drąsus Kendall Jenner įvaizdis: perregima palaidinė, jokios liemenėlės ir auskaras spenelyje

Kendall Jenner pirmąjį nuosavą būstą įsigijo 2014-aisiais, kai jai buvo 18 metų. Tada iš motinos Kris Jenner namų išsikraustyti ir savarankišką gyvenimą pradėti norėjusi mergina nusipirko dviejų miegamųjų butą Los Andžele už 1,39 mln. JAV dolerių.

Kviečiame apžiūrėti naujuosius Kendall Jenner namus, kuriuos ji nusipirko iš aktorių Emily Blunt ir Johno Krasinski:

Kendall Jenner nusipirko aktorių Emily Blunt ir Johno Krasinski namą (15 nuotr.)
+9