Paryžiaus mados savaitės gatvė – naujosios prancūzės

Paryžiaus mados savaitės gatvės stilius / Vida Press nuotr.
Šaltinis: Elaima.lt
AA

Mados maratonas baigiasi Paryžiuje, tad, tikėtina, kad geriausius derinius garsiausios gatvės pamaivos pasitaupė uždarymui. Paryžius nebūtų savimi be romantiškų suknelių, žavingiausių mados prietrankų ir avangardistų, madingiausių sezono tendencijų ir „Dior'o“: Marios Grazios Chiuri kolekcijų stilius mados savaitėje buvo tokio populiarumo, kaip Milane – Alessandro Michele („Gucci“).

„Dior“

Tiulio sijonai ir permatomos suknelės, kampuoti švarkai, tamsiai mėlynos su juoda derinys, raw denimas ir juodos odinės beretės – panašu, kad Maria Grazia Chiuri formuoja naują kaip prancūzė stilių.

Yoyo Cao / Vida Press nuotr.

Žalia

Ak, ilgai buvusi nepopuliari spalva, „Pantone“ spalvų instituto išvilkta į šviesą – ji 2017-ųjų spalva, įrodžiusi, kad gali būti glamūriška ir lengvai derinama. Nepaisant aršių konkurenčių – raudonos ir rožinės, žalios Paryžiuje buvo tiek daug ir tokios nuostabios.

Angelica Ardasheva / Vida Press nuotr.

Viena spalva

Jei Milane mados moto buvo more is more – raštų ir spalvų, tai Paryžius atsisakė raštų eksceso, bet pasiliko madingiausias spalvas: raudoną, rožinę, visas mėlynas, geltoną, žalią, alyvinę. Nuo vienos spalvos kostiumų iki suknelių su tos pačios spalvos aksesuarais – toniniai deriniai (ar su viena artima spalva) yra dar vienas praktiškas dalykas šiuolaikinėje madoje tiems, kas nenori vargti derindami skirtingas spalvas.

Aymeline Valade / Vida Press nuotr.

Suknelė

Be to, kad suknelė – vienas puikiausių drabužių, kokie tik gali būti moteriškame garderobe, ji dar gali įgyti begalybę formų, būti visų įmanomų stilių – nuo bohemiškos gėlėtos iki mini minimalistinės (ir dar ji nekelia galvos skausmo, kai nežinai, ką rengtis, – įsliuogi ir pirmyn). Paryžiaus gatvės pamaivos rinkosi moteriškiausias, plevenančias sukneles su aulinukais.

Gatvės stilius / Vida Press nuotr.

Mini

Su ilgėliausių batų iki vidurio šlaunų populiarumu pakeliui – ir mini sijonams bei suknelėms. Kad išvengtume nesusipratimų, tebūnie batai ir kojos – derinio ašis. T. y. su tokiais aksesuarais vertėtų vengti gilių iškirpčių, petnešėlių ir kitų seksualių reikalų. Didelis megztinis, daugiasluoksniai deriniai su mini yra smagi pusiausvyra superilgaauliams ir kai rodome daug kojų apskritai.

Paryžiaus gatvės stilius / Vida Press nuotr.

Originalai

Kas, jei ne jie formuoja gatvės madą ir įkvepia dizainerius? Patinka ar ne – skonio reikalas, tačiau jei ne jie – avangardiški, netikėtų proporcijų, sudėtingi, komiški – gatvės mados, kaip tokio termino ir fenomeno, nebūtų.

Paryžiaus gatvės stilius / Vida Press nuotr.
Paryžiaus mados savaitės gatvės stilius – „naujoji prancūzė“ (80 nuotr.)
+74
Skaitykite daugiau