Pasaulį sudrebino dar vienas Pietų Korėjos serialas: iš karto pralenkė net „Squid Game“

Kadras iš Pietų Korėjos fantastinio serialo „Hellbound“
Kadras iš Pietų Korėjos fantastinio serialo „Hellbound“
15min
Šaltinis: Žmonės
2021-11-30 17:19
AA

Smurtinių elementų turintis Pietų Korėjos fantastinis serialas „Hellbound“ per 24 valandas po savo debiuto kino platformoje „Netflix“ viršijo žiūrovų srautų įvertinimus daugiau nei 80-tyje šalių ir aplenkė populiarųjį serialą „Squid Game“ („Kalmaro žaidimas“).

Pietų Korėjos rinka vis labiau įsitvirtina kino platformų top'uose. Neseniai žaibiškai išpopulairėjęs ir žiūrovų dėmesį sukaustęs „Squid Game“ užleidžia vietą dar vienam serialui – „Hellbound“, rašo „The Guardian“.

„Netflix“ platformoje per naktį jis tapo pasauliniu reiškiniu ir žiūrimiausia TV laida srautinio perdavimo platformoje. Srautinių transliacijų įvertinimus visame pasaulyje teikiančios „FlixPatrol“ svetainės analitikos duomenimis, „Hellbound“ lapkričio 20 dieną buvo žiūrimiausias „Netflix“ televizijos serialas pasaulyje.

Per 24 valandas nuo debiuto pradžios jis viršijo transliacijų reitingus daugiau nei 80-tyje šalių.

Kadras iš serialo „Hellbound“

Seriale vaizduojami grafiniais įrankiais sukurtų demonų smurtiniai veiksmai. Šios būtybės medžioja nusidėjėlius, kuriuos yra aplankiusi dangaus būtybė ir pranešusi apie jų mirties datą bei laiką. Milžiniškos būtybės sudegina savo aukas ir pasiunčia jas į pragarą, taip sukeldamos visuomenės baimę bei isteriją.

Serialo, kurį režisavo Yeon Sang-ho, premjera įvyko 2021 metų rugsėjo mėnesį Toronto tarptautiniame kino festivalyje.

Serialo anonsas:

Pietų Korėjos kino rinkos įvertinimą pasauliniu mąstu rodo daugybės žiūrovų dėmesys ir įvertinimai. Pavyzdžiui, rugsėjo 19 dieną pristas „Squid Game“ pirmoje žiūrimiausių serialų vietoje išliko 46 dienas iš eilės.

Spalio mėnesį apytiksliai 142 mln. namų ūkių 94 šalyse žiūrėjo šį serialą, išpopuliarėjusį dėl smurtinių scenų. Apskaičiuota, kad „Netflix“ jis uždirbo apie 797 mln. eurų pelno.

„Squid game“ kadras / Scanpix nuotr.

Anksčiau „Squid Game“ režisierius Hwang Dong-hyuk yra sakęs, kad artėja antrasis „Squid Game“ sezonas, vis dėlto tiksliau atskleisti jo pasirodymo datos nepanoro.

„Manau, kad dar per anksti pasakyti, kada ir kaip įvyks antrojo sezono pristatymas“, – sakė Hwang Dong-hyuk.