Pasaulio plaukimo rekordininkė F.Pellegrini laukiasi pirmagimio: apie nėštumą pranešė išradingai

Federica Pellegrini ir Matteo Giunta / Vida Press ir Scanpix nuotr.
Federica Pellegrini ir Matteo Giunta / Vida Press ir Scanpix nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2023-07-27 06:50
AA

Prieš metus už savo buvusio trenerio Matteo Giuntos (41) ištekėjusi garsiausia Italijos plaukikė, pasaulio rekordininkė Federica Pellegrini (34) gyvena džiugiu laukimu – į pasaulį atkeliauja poros pirmagimis. Džiugią žinią apie nėštumą sporto žvaigždė šmaikščiai pranešė socialiniuose tinkluose.

1,8 milijono sekejų instagrame turinti Federica Pellegrini trečiadienį pasidalijo šmaikščiu vaizdo įrašu, kuriuo ir pranešė apie laukiantį šeimos pagausėjimą.

Juo plaukikė ne tik paskelbė džiugią naujieną, bet ir pasveikino australę Mollie O’Callaghan, pasaulio plaukimo čempionate Fukuokoje (Japonija) pagerinusią jai priklausiusį pasaulio rekordą moterų 200 m laisvuoju stiliumi rungtyje.

O'Callaghan trečiadienį pagerino 2009 m. pasaulio čempionate Romoje F.Pellegrini pasiektą 1:52,98 min. rezultatą – 200 m atstumą australė įveikė per 1:52,85 min. ir iškovojo aukso medalį.

Federica Pellegrini ir Matteo Giunta / Scanpix ir Vida Press nuotr.

„Nuostabios varžybos, Mollie O’Callaghan.

Tikrai vienos geriausių varžybų, kurias mačiau per pastaruosius 14 metų. Bet noriu tau kai ką pasakyti...“ – rašė F.Pellegrini, linksmame ir jaukiame įraše pademonstravusi apvalėjantį pilvuką. Ant jo buvo užrašyta „Mes tai atsiimsime“.

„Dar kartą sveikinu“, – pridūrė būsima mama F.Pellegrini.

Žiūrėkite Federicos Pellegrini pasidalintu video:

Federica Pellegrini taip pat yra olimpinio aukso medalio laimėtoja – jį iškovojo 2008 m. Pekino olimpinėse žaidynėse. Už Italiją ji varžėsi 5 olimpinėse žaidynėse, kurių kulminacija buvo 2020 m. vasaros žaidynės Tokijuje. Šiose olimpinėse žaidynėse ji tapo pirmąja plaukike, patekusia į penkis iš eilės olimpinius finalus toje pačioje specialybėje (200 m laisvuoju stiliumi).

Be to, F.Pellegrini 8 pasaulio čempionatuose iš eilės tapo 200 m laisvuoju stiliumi rungties nugalėtoja – to nėra pavykę pasiekti jokiam kitam plaukikui istorijoje.

Federica Pellegrini / Vida Press nuotr.

Ji taip pat yra pirmoji olimpinė čempionė Italijos plaukimo istorijoje ir vienintelė Italijos plaukikė, pagerinusi pasaulio rekordus daugiau nei vienoje rungtyje.

2021 m. F.Pelegrini pasitraukė iš aktyvaus sporto, o tų pačių metų rugpjūtį tapo Tarptautinio olimpinio komiteto (TOK) nare. Pellegrini taip pat yra populiaraus televizijos talentų šou „Italia's Got Talent“ teisėja – šias pareigas ji eina nuo 2018 m.

Federica Pellegrini ir Matteo Giunta / AFP/„Scanpix“ nuotr.

F.Pellegrini už savo mylimojo ir buvusio ilgamečio trenerio Matteo Giuntos ištekėjo 2022-ųjų rugpjūčio pabaigoje. Prabangias vestuves jie iškėlė Venecijoje, praėjus mažiau nei metams po jų sužadėtuvių, įvykusių 2021 m. spalį.

M.Giunta yra patyręs treneris, su F.Pellegrini dirbantis nuo 2014 m.

Federica Pellegrini ir Matteo Giunta (14 nuotr.)
+8