Pasigrožėkite Ievos Zasimauskaitės pasirodymu „Eurovizijoje“

Ieva Zasimauskaitė / „Scanpix“ nuotr.
Ieva Zasimauskaitė / „Scanpix“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2018-05-08 23:43
AA

Antradienio vakarą Lisabonoje buvo surengtas pirmasis „Eurovizijos“ konkurso pusfinalis, kuriame kartu su kitais 18 „Eurovizijos“ dalyvių savo sėkmės paukštę išbandė Lietuvos atstovė Ieva Zasimauskaitė su daina „When We're Old“.

„Esu labai laiminga! Tai buvo viena geriausių patirčių mano gyvenime. Dėkoju „Eurovizijai“ už šią galimybę“, – netrukus po pasirodymo feisbuke džiaugėsi I.Zasimauskaitė.

Ieva Zasimauskaitė su vyru Mariumi Kiltinavičiumi „Eurovizijos“ scenoje / „Scanpix“ nuotr.

Ieva jau pateko į konkurso finalą, tad jos pasirodymą dar kartą išvysime šį šeštadienį. Tenka pripažinti, kad anksčiau „Eurovizijos“ stebėtojai buvo nurašę Lietuvą – jai prognozavo vietą trečiajame dešimtuke. Pastarosiomis savaitėmis I.Zasimauskaitė buvo 22-25 vietose. Net pirmadienį jai vis dar buvo prognozuojama 22 vieta, tačiau po generalinės repeticijos, kai scenoje Ieva pasirodė pilnu pajėgumu ir su išbaigtu įvaizdžiu, viskas drastiškai pasikeitė.

I.Zasimauskaitė jau šoktelėjo į 14-ąją vietą iš 43. Po jos pasirodymo pusfinalyje ir vėl pasikeitė lažybininkų prognozės – dabar Ieva užima 9 vietą.

„Būkite kartu su manimi geromis mintimis. Aš padarysiu viską, ką galiu“, – šįvakar prieš lipdama į sceną sakė Ieva ir savo žodžio laikėsi. Jos pasirodymo ištraukas galite išvysti žemiau.