Paskelbtas „Grammy“ nominantų sąrašas: viena žvaigždė varžysis net devyniose kategorijose

Beyonce, „Måneskin“, Adele / „Scanpix“ ir Simono Emmetto nuotr.
Šaltinis: BNS, Žmonės.lt
AA

Paskelbti kitąmet vyksiančių „Grammy“ apdovanojimų nominantai. Beyonce šįkart gavo daugiausiai nominacijų – devynias – ir lenkia aštuonias nominacijas turintį reperį Kendricką Lamarą.

Po septynias nominacijas gavo Adele, 2021-ųjų pabaigoje išleidusi albumą „30“, ir Brandi Carlile, išleidusi albumą „In These Silent Days“.

Antradienį paskelbtas nominantų sąrašas parengia sąlygas atsakomajam Beyonce ir Adele susitikimui po to, kai 2017 metais britų dainininkė triumfavo svarbiose šių muzikinių apdovanojimų kategorijose.

Beyonce / „Scanpix“ nuotr.

Sulaukusi tokio įvertinimo už savo albumą „Renaissance“, Beyonce taip pat stoja ant to paties bendrai daugiausiai nominacijų turinčio artisto laiptelio su savo vyru Jay-Z. Dabar abu jie turi iš viso po 88 „Grammy“ nominacijas.

Tarp šiųmečių nominantų pateko ir prieš kurį laiką po 40 metų pertraukos naują albumą išleidusi legendinė grupė „ABBA“. Ji nominuota tiek už geriausią albumą „Voyage“, tiek už kūrinį „ Don’t Shut Me Down“.

Grupė ABBA / Vida Press nuotr.

Taip pat nominuoti atlikėjai Harry Stylesas, Bad Bunny, Taylor Swift, Lizzo, grupė „Coldplay“, 2021-ųjų „Eurovizijos“ laimėtojai „ Måneskin“.

„Grammy“ apdovanojimai įvyks 2023-iųjų vasario 6 dieną.

Skaitykite daugiau