Paskutinė Agnės Jagelavičiūtės kelionė: urną išlydėjo bičiuliai ir buvęs mylimasis

Agnės Jagelavičiūtės urnos išnešimas / Irmanto Gelūno / BNS nuotr.
Šaltinis: Žmonės
AA

Antradienį į paskutinę kelionę išlydėta netikėtai mirusi 42-ejų stilistė, nuomonės formuotoja Agnė Jagelavičiūtė. Amžino poilsio moteris atguls Kaune, Karmėlavos kapinėse.

Paskutinį kartą pasimatyti su stiliste Agne Jagelavičiūte Vilniuje buvo galima antradienį, sausio 3 d., nuo 9 iki 11 val. Vėliau jos urna išnešta iš Vilniaus laidojimo namų ir keliavo į Kauną.

Amžinojo poilsio garsi moteris atguls Karmėlavos kapinėse prie savo mirusio tėčio.

Atsisveikinti su A.Jagelavičiūte antradienį atvyko jos buvęs mylimasis Marius Survila, kolega dizaineris Robertas Kalinkinas, Elena Puidokaitė Bruzgulienė, Agnė Grigaliūnienė, Karolina Meschino su mama Asta, Monika Linkytė, Orijus Gasanovas, Inga Žuolytė, Justinas Jankevičius ir Greta Mikalauskytė, Natalija Bunkė ir Edgaras Eidėjus bei kiti.

Agnės Jagelavičiūtės urnos išnešimas (83 nuotr.)
+77

Išlydėti į paskutinę kelionę jos kolegos, bičiuliai rinkosi dar pirmadienį. Vilniaus Olandų laidojimo namuose su Agne atsisveikinti atvyko mama Nijolė Jagelavičienė ir ištikimi jos draugai – komunikacijos specialistas Saugirdas Vaitulionis, viešųjų ryšių specialistė Rima Olberkytė-Stankus, fotografas Lukas Gricius, nuomonės formuotojas Naglis Bierancas, drabužių kūrėja Simona Nainė, Jurga Klimaitė-Riebling su šeima.

Artimieji Agnės atminimą prašė pagerbti vienu baltu rožės žiedu.

Atsisveikinti taip pat atėjo aktorius, komikas Mantas Stonkus, laidų ir renginių vedėjas Rolandas Mackevičius, radijo laidų vedėja Eglė Kernagytė-Dambrauskė, plaukų stilistas Ąžuolas Misiukevičius, prodiuseris Martynas Tyla ir Neringa Zeleniūtė, modelis Kotryna Kozlovaitė, režisierius Romas Zabarauskas, laidų ir renginių vedėja Gabrielė Martirosian, vizažistė Alina Silivanova, buvusi A.Jagelavičiūtės asistentė Beatričė Paškevičiūtė, modelis Vaida Grikšaitė-Česnauskienė, dizainerė Diana Vapsvė, žurnalą „L'Officiel Lithuania“ valdančios įmonės direktorius Tadas Bruzgulis, fotografas Darius Kučys ir mitybos specialistė Vaida Kurpienė, su kuria Agnė parašė knygą „Mažos nuodėmės taisyklė“.

Pirmadienį S.Vaitulionis portalui Žmonės.lt sakė, kad „visi, kurie pažinojo tikrą Agnę, prisimins ją kaip beprotiškai gerą žmogų, kuris niekada neatsisakydavo padėti.“

„Ji padėjo beprotiškai daug žmonių. Buvo labai šilta, tikra, nuoširdi. Iš tikrųjų, tai yra epochos pabaiga – diena, kai ne tik šou verslas, bet ir visa Lietuva prarado labai labai įspūdingą, ryškią, nepaprastą asmenybę“, – sakė Saugirdas Vaitulionis.

Atsisveikinimas su Agne Jagelavičiūte (199 nuotr.)
+193

Primename, kad apie 42-ejų A.Jagelavičiūtės mirtį pranešta gruodžio 28 dieną. Netrukus paskelbta, kad jos gyvybė užgeso dėl plaučių uždegimo komplikacijų.

1980 metų spalį gimusi A.Jagelavičiūtė yra baigusi Vilniaus dizaino kolegiją ir Vilniaus dailės akademiją, ji dirbo mados žurnalo „L'Officiel Lithuania“ vyr. redaktore, buvo stiliaus platformos „StiliuSOS“ įkūrėja, viena labiausiai sekamų lietuvių socialiniuose tinkluose.

Ji taip pat žinoma kaip laidų vedėja, knygų autorė.

A.Jagelavičiūtė išgarsėjo realybės šou „Akvariume“, dar būdama antro kurso studente. Vėliau dirbo „TV pagalbos“ komandoje. Įkūrė stiliaus platformą „StiliuSOS“.

Buvo dukart ištekėjusi. Pirmas vyras – Vytautas Martinaitis, antras – Mantas Volkus, su kuriuo susituokė 2013 metų gruodį ir susilaukė sūnaus Leono. Pora išsiskyrė 2019 metais.

Skaitykite daugiau