Paskutinį vasaros mėnesį – 2 Džordanos Butkutės koncertai: laukiamas ir jaunimas, ir senjorai

Džordanos Butkutės koncertas Vilniuje / Žygimanto Gedvilos / BNS nuotr.
Džordanos Butkutės koncertas Vilniuje / Žygimanto Gedvilos / BNS nuotr.
Šaltinis: Pranešimas spaudai
2023-08-01 10:51
AA

Su geriausiomis dainomis ir naujais kūriniais į Palangos koncertų salės sceną grįžta lietuviškos muzikos legenda Džordana Butkutė.

Rugpjūčio 4-ąją su gyvo garso grupe atlikėja pasirodys Lietuvos pajūryje, kur praėjusiais metais buvo anšlagas. O rugpjūčio 12 d. po ilgos pertraukos grįžta į Šiaulius ir surengs koncertą Chaimo Frenkelio viloje.

Šou dainininkė kaip visada ruošiasi itin atsakingai, išskirtinio balso ir charizmatiškai asmenybei svarbu paliesti kiekvieno į koncertą atėjusio žiūrovo širdį.

Repertuare – auksiniais tapę hitai ir nauji atlikėjos kūriniai: „Tavęs ieškojo mama“, „Vienas namuose“, „Tavo pasaulis“, „Nemylėjau tavęs“, „Išduodu tave“, „Nebijok, aš su tavim“ ir daugelis kitų.

Džordanos Butkutės koncertas Vilniuje / Žygimanto Gedvilos / BNS nuotr.

Keliasdešimt metų įvairiose šalies scenose karaliaujanti dainininkė ir pati kuria dainas, mėgsta eksperimentus su skirtingais muzikos žanrais.

Gerbėjų meiliai Džordža vadinama atlikėja kviečia kartu dainuoti ir šokti bei mėgautis prasidėjusiu paskutiniu kalendorinės vasaros mėnesiu.

Plojimai, šūksniai, nuoširdus bendravimas ir lietuviškos muzikos garsai liesis laisvai, nes į D.Butkutės pasirodymus atvyksta skirtingų kartų žmonės: jaunimas, suaugusieji ir senjorai.

Fotogalerija:

Džordanos Butkutės koncertas Vasaros terasoje (33 nuotr.)
+27