Sostinėje nugriaudėjo Dž.Butkutės koncertas: tarp šėlstančių gerbėjų – D.Alejūnas su mylimąja

Džordanos Butkutės koncertas / Žygimanto Gedvilos / BNS nuotr.
Džordanos Butkutės koncertas / Žygimanto Gedvilos / BNS nuotr.
Šaltinis: Pranešimas spaudai
2023-05-25 21:27
AA

Kaitrų ketvirtadienio vakarą scenos diva Džordana Butkutė savo ištikimiausius gerbėjus subūrė į „Vasaros terasą“. Surengusi trankų koncertą, atlikėja susirinkusiems dovanojo ryškiausius savo hitus.

Džordana vasaros koncertų po atviru dangumi sezoną pradėjo „Vasaros Terasoje“. Prabėgus turui po Lietuvą, Dž.Butkutė sugrįžo į Vilnių, kol kas vieninteliam koncertui sostinėje.

Po atviru ir kvapniu gegužės dangumi „Vasaros Terasoje“ nuskambėjo dešimtmečiais populiarūs Džordžos hitai: „Dėl tavęs“, „Sudužusios viltys“, „Tavęs ieškojo mama“, „Vienas namuose“, „Tavo pasaulis“, „Nemylėjau tavęs“.

Taip pat dainininkė atliko visų mėgiamus kūrinius iš šių dienų repertuaro: „Išduodu tave“, „Nebijok, aš su tavim“ ir daugelį kitų visiems puikiai žinomų dainų.

Džordanos Butkutės koncertas Vilniuje / Žygimanto Gedvilos / BNS nuotr.

Džordana Butkutė

Džordana Butkutė arba tiesiog mūsų Džordža – tai atlikėja, kuriai pristatymo jau seniai nebereikia. Ji – išskirtinio balso, išvaizdos ir charakterio moteris, kelianti ant kojų arenas ir žavinti tūkstančius žiūrovų savo nuoširdumu, atvirumu ir talentu.

Viena žinomiausių šalies atlikėjų, dainų autorė, roko bei popmuzikos žvaigždė Džordana Butkutė debiutavo 1986 metais „Lituanikos“ festivalyje kartu su grupe „Impulsas“. Netrukus ji buvo pastebėta ir pakviesta prisijungti prie vokalinio instrumentinio ansamblio „Nerija“, kiek vėliau pradėjo solinę karjerą, kuri sėkmingai tęsiasi iki šiol. Džordža yra išleidusi 20 albumų ir per pastarajį dešimtmetį surengė ne vieną įspūdingą areninį turą – „Nesudeginta ant laužo“, „Aš – Karalienė!“, „Iki Mėnulio ir atgal“, yra geidžiama viešnia festivaliuose ir didžiausiose miestų šventėse.

Fotogalerija:

Džordanos Butkutės koncertas Vasaros terasoje (33 nuotr.)
+27