Patyčių internete neapsikentusi R.Mikelkevičiūtė: „Kodėl moteris moteriai yra hiena?“

Rūta Mikelkevičiūtė / Asmeninio albumo nuotr.
Rūta Mikelkevičiūtė / Asmeninio albumo nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2022-01-17 21:12
AA

TV laidų kūrėja ir vedėja Rūta Mikelkevičiūtė žino, kad viešumas turi savo kainą: pagyros ir žiūrovų susižavėjimas eina koja kojon su kritika ir neigiamais komentarais. Pastarąją savaitę ji sulaukė daug, deja, neigiamo dėmesio ir pastebėjo, kad jo tenka ir kitoms garsioms moterims. Nors pikti komentarai Rūtos nežeidžia, jie jai kelia daug klausimų dėl moterų bendrystės. „Galvoju, kad taip rašyti sau leidžia labai nelaimingos moterys, nes laimingos tiesiog neturi laiko blogai energijai", – įsitikinusi R.Mikelkevičiūtė.

Televizijos laidų vedėja Rūta Mikelkevičiūte – vienas ryškiausių Lietuvos televizijos veidų, tad natūralu, kad dėmesio ji sulaukia daug. Nepastebėtas neliko ir jos pasisakymas apie skandalingą Editos Mildažytės ir Beatos Tiškevič interviu, po kurio R.Mikelkevičiūtė sulaukė gausios piktų žinučių lavinos, kuriose pašaipiai kalbama apie jos išvaizdą, kompetenciją ir amžių. Negana to, ji pastebėjo, kad daug negatyvo sulaukia ir kitos žinomos Lietuvos moterys.
 
„Nu jūs man pasakykit, panos. Kodėl moteris moteriai yra ne partnerė, ne patarėja, o hiena?“, – socialinio tinklo „Instagram“ paskyroje klausė Rūta Mikelkevičiūtė ir pasidalijo įrašu, kuriame smulkiau aprašė savo požiūrį į priešiškai nusiteikusias moteris. Juo ji pasidalijo ir su portalu Žmonės.lt.
Rūta Mikelkevičiūtė
„Sena, nusibodusi iki gyvo kaulo; eik nach...; valink, cypianti boba; negaliu pakęsti jos; vaidina gražuolę, o iš tiesų šlykšti jei tik ją pamatytumėt; negabi ir netalentinga, kas ji tokia – laikas jai dingti“...
 
Kiek aš per pastarąją savaitę perskaičiau apie save nuostabių dalykų!
 
Kas tai rašė? Moterys. Kokios? Ir tos, kurios tuo pačiu metu visai neseniai vykdė viešą teismą moteriai, kuri anot jų, yra grubi, netolerantiška ir nepagarbiai atsiliepia apie kitą damą!
 
Ar tai mane stebina? Ne. Ar tai mane žeidžia? Ne, nes turiu storą odą. Jau turiu. Bet ar jūsų dukros, ponios, turi tokią? Nes ją užsiauginti reikia laiko, tam tikrų sąlygų, charakterio savybių... O to, žinia, niekas nelaukia ir nelauks!
 
O šalia visai kita porcija. Galvojau, nekalbėsiu, bet, kad jau atsiuntė net keli žmonės...
 
Su puokšte, beje, ir žinomų žmonių viešų komentarų su pasimėgavimu! Kad žinotų, jog pati kalta. Neprimena nieko? Trumpo sijono, gero vakarėlio, per daug alkoholio ir... taip jai ir reikia. Gerai, kad autorė ištrynė...
 
Taip, gali būti, kad mane juokina, stebina, piktina tam tikri žmonės, jų grupės, elgesio modeliai, bet ar taip personalizuoti ir tyčiotis ok? Ką jūs manot? Padiskutuokim!
 
Stebimės, iš kur vaikai tokie žiaurūs, tiek patyčių!
 
Kur čia ta riba tarp nuomonės ir patyčių?
 
Beje, kodėl aš, ji, ar kuri nors jūsų, kad ir labai būtume juokingos ir kvailos, turime veikti, atrodyti taip, kaip liepia kiti – ne taip kaip norime pačios? Hm?
 
Todėl sakau jums : kaip noriu, taip atrodau: gyva, mirusi, sena ir durna! Noriu, ir durna!
 
O jūsų koks reikalas?
 
Taigi, jei ne kitos, niekad nesužinočiau kokia esu nuostabi! 
 
Bučkis jums!', – rašė Rūta Mikelkevičiūtė.

Žmonės.lt primena, kad praėjusį pirmadienį didžiulę patirtį televizijoje turinti Rūta Mikelkevičiūtė sureagavo į skandalą, kurį sukėlė Editos Mildažytės ir Beatos Tiškevič pokalbis laidoje „Svečiuose pas Editą“. „Nenoriu nieko ginti, man tiesiog koktu nuo visuomenės veidmainiškumo“, – portalui sakė ji.

Savo nuomonę Rūta Mikelkevičiūtė išreiškė feisbuke ir atviru įrašu sutiko pasidalinti su portalu Žmonės.lt

„Tas jūsų vyresnio žmogaus menkinimas – čia tai tikrai feministiška taip paniekinamai vadinti vyresnę moterį, mamą, žmogų: tetulė, sena boba, pavydinti jaunystės, grožio ir proto (kitų epitetų net nerašysiu) – taip, taip rašoma, nors Editai tik 55! Kiek jūsų esate vyresnės? Nieko tokio, tai įprasta mūsų visuomenėje“, – rašė TV laidų vedėja.