Paviešinti „Šok su žvaigžde“ žiūrovų balsai: kova dėl nugalėtojų vardo buvo permaininga

„Šok su žvaigžde“ / J.Stacevičiaus nuotr.
„Šok su žvaigžde“ / J.Stacevičiaus nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2020-12-20 13:25
AA

Net dvylika savaičių trukęs „Šok su žvaigžde“ maratonas pasiekė finišą. Po didelių išbandymų ir įnirtingos kovos šou nugalėtojais tapo Kristinos Radžiukynaitės-KaYros ir Justo Girdvainio duetas.

Laidos „Šok su žvaigžde“ finalinėje dvyliktoje laidoje susirungė trys stipriausios ir žiūrovų mylimiausios poros: floristas–dekoratorius Edgaras Vegys ir Katerina Voropaj, aktorius ir prodiuseris Dovydas Laukys ir Melisa Valinovič bei dainininkė ir aktorė Kristina Radžiukynaitė ir Justas Girdvainis.

Suskaičiavus žiūrovų balsus paaiškėjo projekto laimėtojai – KaYra ir Justas Girdvainis.

„Aš tiesiog sakiau, kad mes būsime treti, bet viskas yra gerai. Aš noriu pasakyti milžinišką ačiū, kad balsavote už širdį, aš žinau, kad nesu pati geriausia šokėja, bet mes pasakojome istorijas“, – atsiimdama apdovanojimą džiaugsmo neslėpė K.Radžiukynaitė.

Sunkiai iškovotą pergalę išplėšusi KaYra pasakojo ją paminėsianti kartu su šokių partneriu.

„Paminėsime dviese, nes penkis mėnesius ėjome šį kelią kaip karžygiai, tai abu jokių kontaktų neturime, nešvęsime. Paminėsime, padėkosime vienas kitam“, – dar prieš finalą portalui Žmonės.lt sakė Kristina.

Laimėtojams atiteko simboliškas „Šok su žvaigžde“ trofėjus. O visa už skambučius surinkta pinigų suma, atitenkanti LRT, lygiomis dalimis išdalinta visiems projekto finalo dalyviams.

Dalinamės visų laidų žiūrovų balsavimo rezultatais.

„Šok su žvaigžde“ rezultatų lentelė

Projekte iš viso varžėsi 12 porų, o jų likimą sprendė tiek žiūrovai, tiek komisija. Visgi šou finale viskas buvo kitaip. Finalo metu viskas atiduota į žiūrovų rankas ir nors teisėjai finalo metu galėjo reikšti savo nuomonę, jų balsai buvo tik patariamieji.

Šokių projekto finale pasirodymus stebėjo ir komentavo sportinių šokių profesionalai – Lietuvos sportinių šokių federacijos viceprezidentas Virginijus Visockas, daugkartiniai Lietuvos ir įvairių tarptautinių šokio varžybų prizininkai ir nugalėtojai Eglė Visockaitė, Lina Chatkevičiūtė ir Justas Kučinskas.

„Šok su žvaigžde“ finalo akimirkos (14 nuotr.)
+8