Pažaislio vienuolyne – ypatingas „Daddy Was A Milkman“ šou: pirmąkart atliko būsimo albumo dainas

„Daddy Was A Milkman“ koncerto Pažaislio vienuolyne akimirkos / Luko Grušecko nuotr.
„Daddy Was A Milkman“ koncerto Pažaislio vienuolyne akimirkos / Luko Grušecko nuotr.
Šaltinis: Pranešimas spaudai
2024-06-07 18:07
AA

Ketvirtadienio vakarą Pažaislio vienuolyne susirinkusi publika džiaugėsi ne tik geriausiomis „Daddy Was A Milkman“ dainomis, bet ir mėgavosi itin geru oru bei vasariška šiluma. Daugelis susirinkusių komentavo, kad oras buvo lyg specialiai užsakytas šiam koncertui. Magišką „Daddy Was A Milkman“ muzikos koncertą vainikavo nuostabiai romantiškas saulėlydis.

Atlikėjas neslėpė džiaugsmo, kad tai buvo pirmasis koncertas, kuriame gerbėjai išgirdo iki šiol niekur neskambėjusias „Daddy Was A Milkman“ dainas, kurios ryškiausiomis spalvomis nuspalvins naująjį studijinį albumą.

„Pažaislis yra mūsų mylima tradicija. Čia grojame ir jaučiamės kaip namie, čia susirenka mūsų ištikimiausi klausytojai, todėl šiam koncertui ruošėme ypatingą programą – naujo „Daddy Was A Milkman“ albumo spalvomis norėjosi pasidalinti būtent čia. Neįsivaizduoju vasaros pradžios be pasirodymo Pažaislyje ir be galo laukiau šio susitikimo“, – sakė Ignas Pociūnas.

„Daddy Was A Milkman“ koncerto Pažaislio vienuolyne akimirkos / Luko Grušecko nuotr.

Gausiai susirinkusi publika šoko skambant didžiausiems „Daddy Was A Milkman“ hitams „Viskas čia gerumu“, „Tinginio vasara“, „Breath In“ bei naujoms dainoms iš būsimo studijinio albumo.

Apie „Daddy Was A Milkman“

Prieš septynerius metus debiutavęs „Daddy Was A Milkman“ greitai pelnė melomanų ir muzikos kritikų simpatijas. Geriausias to įrodymas – anšlaginiai koncertai. Pradedant 2016 m. vasarą vykusiu debiutinio albumo „Daydreaming“ pristatymo koncertu ir baigiant didžiausiais karjeroje tapusiais pasirodymais Trakų pilyje, taip pat didžiausiose šalyje „Žalgirio“ arenoje. Scenos naujoką puikiai įvertino ne tik muzikos mylėtojai – „M.A.M.A.“ ceremonijoje „Daddy Was A Milkman“ pelnė „Metų proveržio“ ir „Metų elektronikos“ apdovanojimus.

„Daddy Was A Milkman“ koncerto Pažaislio vienuolyne akimirkos (25 nuotr.)
+19

2018-ieji atlikėjui buvo ypatingai sėkmingi. Jis buvo pristytas rekordiniam „M.A.M.A.“ apdovanojimų skaičiui. „Daddy Was A Milkman“ pretendavo laimėti net keturiose nominacijose – „Metų atlikėjo“, „Metų albumo“, „Metų koncertinio atlikėjo“ ir „Metų popmuzikos atlikėjo“. Ceremonijos metu Ignui Pociūnui buvo įteiktas svarbiausias titulas – „M.A.M.A.“ komisija jį išrinko „Metų atlikėju“.

„Daddy Was A Milkman“ koncerto Pažaislio vienuolyne akimirkos / Luko Grušecko nuotr.

„Daddy Was A Milkman“ yra vienas iš nedaugelio mūsų šalies atlikėjų, kurie sėkmės sulaukė ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje. Be to, kad atlikėjo dainas dažnai transliuoja užsienio radijo stotys, „Daddy Was A Milkman“ yra bene vienintelis mūsų scenos atstovas, surengęs anšlaginius koncertus Rygos klube „Palladium“ ir Rygos arenoje.

„Daddy Was A Milkman“ koncerto Pažaislio vienuolyne akimirkos / Luko Grušecko nuotr.

Atlikėją savo programose nori matyti daugelis didžiųjų mūsų regiono festivalių organizatorių. Jau kelis kartus „Daddy Was A Milkman“ grojo viename didžiausių Baltijos šalių festivalių „Positivus“. Puikiais jo pasirodymais mėgavosi didžiausio Lietuvos muzikos festivalio „Granatos Live“ publika.

„Daddy Was A Milkman“ – „Borderline“:

Prieš penkerius metus „Daddy Was A Milkman“ išleido dvigubą studijinį albumą „Intimate Us“. Lietuvoje ir Latvijoje vykusiuose koncertuose pristatytas darbas tapo puikia dovana muzikos gerbėjams.

2021-ųjų pabaigoje „Daddy Was A Milkman“ išleido pirmąjį lietuviškų dainų albumą „Kai ruduo mokė mane“, kurį pristatė dviejuose išskirtiniuose koncertuose Lietuvos nacionaliniame operos ir baleto teatre. Šie koncertai buvo įamžinti vinilinėje plokštelėje „Kai ruduo mokė mane“.