Penktadienio horoskopas – birželio 23 d.

Arbata. / Shutterstock nuotr.
Arbata. / Shutterstock nuotr.
Šaltinis: Ji24.lt
2017-06-23 06:50
AA

Šiandien apimantis lengvumo jausmas bus apgaulingas. Vos pasijusime žaismingai ir nerūpestingai, būsime sustabdyti ir liepiami pasitikrinti, ar viską padarėme deramai, tiksliai ir atsakingai. Atsakomybės imtis reikės už žodžius, kuriuos ištarsime, ir už informaciją, kurią gausime.

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Per dieną nenurimsite, kol kuo daugiau žmonių nesutiksite ir kuo plačiau nepaskleisite savo minčių. Nepajusite, kaip įsipainiosite į pokalbius įvairiausiomis temomis, kurios paprastai jūsų nesudomintų. Jei kas nors geriau išmanantis diskutuojamą temą jus sustabdytų, argumentų rasti bus nelengva.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Šiandien norėsite jausti pagrindą po kojomis ar būti vertinami ir atsilyginti už pastangas. Tačiau aplinkybės to jums negarantuos. Tikėdamiesi ką nors gauti iš kitų, nusivilsite supratę, kad dosnumu nė nekvepia. Galėsite turėti tik tai, dėl ko patys pasistengėte ar ką patys savo pastangų dėka įsigijote.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Šiandien daug laiko praleisite bendraudami su kitais ir keisdamiesi įvairiomis naujienomis. Toks jūsų elgesys ne visiems bus prie širdies. Šalia jūsų atsiras žmonių, kurie į viską pernelyg rimtai žiūri ir per daug iš jūsų reikalauja.

TAIP PAT SKAITYKITE: Atsargiai! Dovanos gali būti prakeiktos

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Vienišumo jausmo nepavyks išvengti net būnant pačiame įvykių sūkuryje ir didžiuliame šurmulyje. Gali tekti užsidėti kaukę, kad prisitaikytumėte prie dienos tendencijų. Jus užgriuvusios užduotys ir kitokia kasdienė našta trukdys svajoti ir kitaip neleis jums slapstytis nuo įsipareigojimų.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Noriai dalysitės įvairiausia informacija su komandos nariais ar draugais. Turėsite ir patys ką pasakyti, ir noriai klausysitės, nepraleisdami pro ausis nė vieno ištarto žodžio. Tai pakeisti gali nebent vaikai, kuriems esate kažką pažadėję, ar jūsų nelemtas noras išsiskirti iš minios.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Užuot svarstę, kurį iš daugybės tikslų pasirinkti, šiandien pradėkite nuo aktualiausio. Atsisakykite pagundos griebtis visų vienu metu, net jei aplinkybės to iš jūsų paprašytų, nes tai gali nuvesti jus ne ten, kur ketinote. Jūsų siekiams ne mažiau koją kiš šeimos nariai ir jų nesibaigiantys prašymai.

SvarstyklėsSvarstyklės

(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Mokėsite pastebėti pozityviąją gyvenimo pusę ir pavyks savo mintis pateikti taip, kad kiti jumis patikėtų. Tačiau kad ir kaip tikėsite tuo, ką šnekate, vis dėlto atsiras skeptikų, turinčių kitokių argumentų, nenorinčių jūsų išklausyti, žinančių daugiau už jus ar kitaip jus ignoruojančių.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Pasiruošę lengvai dienai, tokią ją ir turėsite, tačiau būkite pasiruošę išgirsti, suprasti ir priimti ne būtinai tai, kas jums paranku ar suprantama. Derybose įsitikinkite, jog matote situaciją iš įvairių pusių. Tiesa, nelengva bus gauti naudos ir juo labiau įtikinti kitus pripažinti jūsų indėlį į bendrą sėkmę.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Atsižvelkite į patarimus, kurių turės šalia esantys žmonės. Regis, pasiklausyti kitų bus gerokai svarbiau, nei patiems kalbėti, nes išgirsite informacijos, kurią ateityje galėsite panaudoti. Tačiau kažkas gali jus paskatinti pasijusti visažiniais . Neigdami kitų nuomonę sugadinsite nuotaiką ne tik sau, bet ir kitiems.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Griebdamiesi tai to, tai ano be galo blaškysitės, tačiau niekaip nepavyks susikoncentruoti ties vienu tikslu, vienu darbu ar idėja. Tiesa, kalbos su kolegomis ar apie darbą nesiliaus, tačiau galite gauti pastabų, kad daugiau kalbate, nei dirbate. Darbų eigą gali sutrikdyti praeities įvykių pasekmės ar nykūs prisiminimai.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Būsite pakiliai nusiteikę, nes matysite giedrąsias gyvenimo puses. Visur ieškosite teigiamų įspūdžių ir būsite nusiteikę ne tik linksmintis, bet ir ką nors sukurti ar save išreikšti. Kolegoms ar draugams gali būti sunku prisiderinti prie jūsų, ir jie veikiau ko nors reikalaus, kažką neigs, nei jums pritars.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Kad jaustumėtės reikalingi ir saugūs, jums žūtbūt reikės namų ar asmeninės erdvės. Atsiras norinčiųjų pasikalbėti su jumis apie darbą, tačiau jūs vis nuklysite link asmeninių temų. Deja, tokie jūsų pasirinkimai nesutaps su tais reikalavimais, kurie jums iškelti darbo vietoje.

Sudarė Vaida Budginaitė