Penktadienio horoskopas – spalio 13 d.

Lietus / Shutterstock nuotr.
Lietus / Shutterstock nuotr.
Šaltinis: Ji24.lt
2017-10-13 06:49
AA

Džiugūs, išsiilgę nuotykių ir pagyrimų, šiandien pasistengsime nelikti šešėlyje. Seksis visa, kas susiję su vaikais, kūryba, pramogomis, pastangomis atsiskleisti ir sulaukti aplodismentų. Be to, atsiras aiškumas, padėsiantis sudėlioti į vietas savo mintis, žinias ir gaunamas naujienas.

Avinas
nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.

Jūsų dienos sėkmė priklausys nuo to, kiek kūrybiški, dėmesingi, išdidūs, draugiški ir žaismingi būsite. Norėdami kuo geriau praleisti laiką ar kuo ryškiau suspindėti kiek peržengsite leistinas ribas. Tačiau gero pašnekovo vardo nusipelnysite, žinoma, jei pasitikėsite tomis žiniomis, kurias esate sukaupę.

Jautis
nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.

Atsigręšite į tai, kas arčiausiai jūsų, ir tuo didžiuositės. Savo meilę ir dėmesį nukreipsite į namus, kuriuose bus tikinčių ir besižavinčių jumis. Tiesa, kiek per daug vilčių dėsite į kitus asmenis ir gal kiek per aukštai iškelsite namų aktualijas virš visų kitų. Pateikę pasiūlymų dėl darbo, buities ar sveikatos, sulauksite pritarimo.

Dvyniai
nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.

Būdami žavūs pašnekovai, žinantys kam, ką ir kaip pasakyti, nenustygsite vietoje ir tikrai nepasikuklinsite, norėdami atsiskleisti tarp artimųjų. Gal net rasite, kaip jiems įsiteigti, kiek viršydami tam skirtą laiko ar lėšų limitą. Pokalbio metu verta išklausyti savo partnerių rekomendacijų.

TAIP PAT SKAITYKITE: Astrologė Audronė Žvaigždika. Kas mūsų laukia kitais metais?

Vėžys
nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.

Užsigeisite ką nors įsigyti ir versitės per galvą dėl teigiamo įvertinimo. Tvirti būsite, kai puikiai išmanysite tai, ką atliekate ir sukelsite kitų asmenų susižavėjimą. Tam negailėsite nei laiko, nei lėšų. Namuose gali įvykti ne visai malonus, bet visiems svarbus pokalbis, padėsianti išspręsti buities, sveikatos ar maitinimosi problemą.

Liūtas
nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.

Nereikalaukite iš savęs per daug, nebent to, kad savo buvimu paverstumėte savo ir kitų dieną maža švente. Regis, tikėdamiesi dėmesio ir pagarbos, to, be jokios abejonės, sulauksite. Ne pro šalį būtų rimtai pasikalbėti su atžalomis, kaip ir pasidalinti informacija, gauta dėl jų auklėjimo, jūsų kūrybinių ar laisvalaikio sumanymų.

Mergelė
nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.

Užuot laukę pagyrimo už nuoširdų darbą ar kitus nuopelnus, nukreipkite dėmesį nuo savęs link kitų. Taip išvengsite klaidžių nepasitikėjimo savimi ar abejonių kitais labirintų. Be to, pavyks pakelti ūpą tiems, kurie stokoja vilties ar palaikymo. Pravartu šnektelėti su namiškiais, kad išsiaiškintumėte, kuo galite būti naudingi savo šeimai.

Svarstyklės
nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.

Nesunkiai užsitarnausite bendražygių pagarbą ir palankumą. Pavyks suspindėti savo darbais ar žodžiais, tačiau ne be didelių nuostolių, kurie jums mažiau rūpės nei jūsų vieta kolektyve. Gausite reikalingų žinių porciją, o jūsų žodžiai skambės rimtai, jūsų bus įdėmiai klausomasi, kad ir ką kalbėtumėte.

Skorpionas
nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.

Būsite orientuoti į tikslą ir labiausiai rūpės priblokšti kitus savo darbais. Dėl to nesiliausite verstis per galvą, tačiau neretai perlenksite lazdą, siekdami nustebinti kitus. Gera proga priminti apie skolas, kurias kiti buvo pamiršę. Tačiau ir patys nenustebkite, jei kas nors ir jums primins neįvykdytus pažadus.

TAIP PAT SKAITYKITE: Spalio horoskopas. Atgaiva santykiams ir noras siekti harmonijos

Šaulys
nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.

Panorėję tapsite įkvėpimo ir žinių šaltiniu. Pasidalinę savo požiūriu, būsite gerbiami ir dar daugiau perspektyvų sau atversite. Jei turėsite progą bendrauti užsienio kalba ar su toli gyvenančiais žmonėmis, galite praplėsti savo galimybes. Jūsų nuomonė ar pozicija bendraujant su kolegomis leis padaryti įtaką bendražygiams.

Ožiaragis
nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.

Pasitikėjimas kitais ir būtinybė atlikit ką nors, ko anksčiau nedarėte, padarys šią dieną išskirtinę. Apsiginkluokite šypsena ir pasitikėjimu tais, su kuriais jus sieja materialūs, emociniai ar kitokie ryšiai. Įsigilinę į praeitį ir aptarę temas, kurios jums nemalonios, atversite svarbių galimybių darbo vietoje.

Vandenis
nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.

Leiskite kitiems gerai jaustis šalia jūsų. Kuo labiau žavėsitės savo partneriais, tuo labiau jumis bus pasitikima. Tokiu būdu dar įžvelgsite ir aplinkinio pasaulio žavesį, kurio nepatirtumėte vieni. Be to, praverstų pasidalinti savo žiniomis ir požiūriu su kolegomis. Taip pavyktų įtikinti juos ir patiems šio to išmokti.

Žuvys
nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.

Pastangos išlikti sveikiems, žvaliems ir kuo kūrybiškiau atlikti kasdienes užduotis nenueis niekais. Jums bus aktualu, kad viskas būtų atlikta nepriekaištingai, nes komplimentų reikės kaip oro ar vandens. Uždavę nepatogių klausimų ar įsigilinę darbe į tai, į ką buvo neįsigilinta, galų gale pelnysite daugiau.

Sudarė astrologė Vaida Budginaitė

Sekite naujienas ir mūsų „Facebook“ puslapyje