Penktadienio horoskopas – spalio 14 d.

Katinas / Fotolia nuotr.
Šaltinis: Ji24.lt
AA

Štai ir penktadienis! Kokį kelią nušvies žvaigždžių prognozės?

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Šiandien jums seksis pritraukti reikalingų asmenų dėmesį, gauti laukiamų lėšų ar trokštamą palaikymą. Tačiau nei motyvų, nei tam naudojamų priemonių niekam neatskleisite. Be to, gero pašnekovo vardo nusipelnysite tik tuo atveju, jei suspėsite pasikartoti savo žinias ar įgysite naujų.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Šiandien komandinės veiklos eisis kur kas geriau už individualias, o ryte žaidimai grupėje bus paįvairinti flirto ar bandymų kitais būdais patraukti priešingos lyties asmenų dėmesį. Aptardami kasdienius darbus ar paprašę talkos, gausite viską, ko jūs pageidausite. Viena, ko reikia, nereikalauti per daug.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Šiandien žinosite, kaip būti geresniems už kitus, tačiau nežinia ar pavyks šią aukštai užkeltą kartelę pasiekti. Viena, dėl ko galite neabejoti, kad meilės darbui bus į valias. Be to, pokalbio metu jums bus priminta, kad artėjant savaitgaliui ne vien pramogos, o ir dėl jų reikia šį tą ne tik malonaus atlikti.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Šiandien jums seksis išryškinti savo stiprybes ir tuo įtikinti kitus. O kaip to sieksite – vien jūsų reikalas. Bet kuriuo atveju, jumis patikės ir gal net bandys jus kopijuoti ar iš jūsų mokytis. Tiesa, vakare namuose gali įvykti ne visai malonus, bet visiems svarbus pokalbis, padėsianti išspręsti buities, sveikatos ar maitinimosi problemą.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Šiandien geriausiai jausitės būdami ties riba, o kokia ji – žinote vien jūs. Pasistengti dėl šeimos jums bus itin svarbu, o dėl jūsų artimųjų, savo pasirinktoje kelionėje tikrai būsite ne vieni. Bendravimas gali kiek apsunkti dėl to, ko iki šiol nepadarėte, tačiau niekad ne vėlu pasitaisyti.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Šiandien perleiskite vairą kitiems ne dėl to, kad patys nenorite dėti pastangų, o dėl to, kad kiti geriau žinos kur derėtų eiti, su kuo kalbėti ir ką sakyti. Tiesa, stebėkite, ar jie iš jūsų gauna reikalingą palaikymą, nes be to nei iš vietos. Vakare pravartu pasikalbėti, kuo galite būti naudingi savo šeimai.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Šiandien darbas vys darbą, o jums pakaks įkvėpimo ir bus noro suspėti visiems padėti, kartais pamirštant savo pareigas. Laimei, už pastangas gausite atlygį ar bent padėką. Vakare jūsų žodžiai skambės išties rimtai. Nesvarbu, ar kalbėsite apie save, ar apie kitus, tikslas vis tiek bus pasiektas.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Šiandien jūs kitiems pravesite džiaugsmo pamokas net jei jos kai kam pasirodys kiek keistokos. O ir kitaip sužibėti ar atkreipti dėmesį jums gali būti vienas juokas. Kita kalba apie tai, kas susiję su jūsų skolomis, apie kurias, regis, bus jums priminta. Teks jas grąžinti, jei norite atgauti sielos ramybę.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Šiandien rasite rimtą priežastį kiek atsiriboti nuo kitų, tačiau tik jums ji bus suprantama. Be to, atsiras kažkokių asmeninių priežasčių, atitraukiančių jūsų dėmesį nuo įprastų darbų. Pokalbiuose su draugais net nebandysite įtikti jiems, nutylėdami kažką svarbaus, ką jau seniai jautėte būtinybę pasakyti.

TAIP PAT SKAITYKITE: Kiek laiko šaldiklyje galima laikyti mėsos produktus? Specialisto komentaras

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Šiandien gal nebūsite šnekesni nei įprastai, tačiau bendravimas, įvairūs ryšiai, susitikimai ar naujienų rinkimas ves jus pirmyn ir įtrauks į įvairiausias veiklas. Dienos pabaigoje galimas pokalbis apie tikslus, kurių vis nesiryžtate įgyvendinti. Tikėtina, jog kažkokios pastabos jums taps postūmiu pirmyn.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Norėdami turėti tobulą dieną, pageidausite ką nors įgyti ar bent kitus įtikinti, kad turite pakankamai visko, kas leidžia jums būti neprastesniems už kitus. O dar, bus tinkamos sąlygos įtikinti bičiulius. Tiesa, tam teks išmokti žaidimo taisyklių, kurios tinka jiems, bet ne visiškai patinka jums.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Šiandiena – tai jūsų scena, kurioje jūsų džiaugsmas ir liūdesys bus regimi lyg ant delno. Laimei, šį kartą su atsidavimu tarnausite šviesiosioms gyvenimo pusėms. Be to, nors ant nosies savaitgalis, svarbu ne vien pramogos. Jums reikės prisiminti pareigas ir kitiems jas priminti, nes tai leis įgyti daugiau.

Horoskopą sudarė astrologė Vaida Budginaitė.

Skaitykite daugiau