Per šventes – graži! Grožio vadovas

Galvos plovimas / Vida Press nuotr.
Galvos plovimas / Vida Press nuotr.
Šaltinis: Elaima.lt
2017-12-18 12:41
AA

Pamiršti žiemos melancholiją galima naudojantis patarimais, kaip pasiruošti šventiniam laikotarpiui. Nesvarbu, ar šventės bus švenčiamos draugų būryje, su šeima ar kolegomis, gruodžio mėnesis yra perpildytas vakarėlių ir susitikimų. Bandant visur suspėti šventiniu laikotarpiu keletas paprastų grožio gudrybių gali padaryti stebuklus odai ir plaukams.

Kaip pasiruošti šiam šventiniam laikotarpiui siūlo „Dove“ prekės ženklo vadovė Kertu-Kai Põldvere.

Paruošti odą

Pirmas svarbus žingsnis spinduliuojančios odos link yra odos šveitimas. Norint turėti skaisčią odą, reikėtų pradėti nuo tinkamo jos šveitimo, pašalinti negyvas odos ląsteles ir poras. Jei tradiciniai kūno šveitikliai dirgina odą ir yra per šiurkštūs, vertėtų išbandyti tas dušo priemones, kurios švelniai nuplauna negyvas odos ląsteles, padaro odą lygią ir minkštą vos po vieno prausimo.

Kūno odos drėkinimas

Ilgos naktys linksminantis, alkoholis, nesveika mityba yra tikras iššūkis odai. Todėl vertėtų įsitikinti, ar oda yra pakankamai sudrėkinta ir ar geba išlaikyti drėgmę. Dienos metu reikėtų gerti daug vandens, taip pat būtinai nepamiršti vienos stiklinės prieš pat miegą. Einant miegoti kūno odą reikėtų pasitepti drėkinamuoju losjonu.

Plaukų plovimas iš vakaro

Nesvarbu, kitą dieną vyks vakarėlis ar ne, prižiūrėti plaukus pagal tam tikrą režimą yra privaloma. Jei skubant ryte pamiršote išsiplauti galvą ir pamaitinti plaukus kondicionieriumi, tuomet laikas rimtai susimąstyti apie plaukų priežiūros įpročius. Tam, kad plaukams būtų suteikta papildoma priežiūra, reikia naudoti plaukų kaukes ir serumus. Norint įgauti tinkamą plaukų tūrį ir struktūrą, K. Põldvere siūlo plauti plaukus naktį prieš vakarėlį. „Tai taupo laiką, sumažina statiką, jūsų plaukai yra lengviau valdomi, taip pat lengviau iššukuojami.“

Nepamiršti rankų ir lūpų

Tiek rankos, tiek lūpos gali būti pamirštos, bet jos ir veidas labiausiai kenčia nuo šalčio. Siūloma visuomet nešiotis rankų kremo ir lūpų balzamo savo rankinėje, juk niekas nenori, kad rankos ar lūpos būtų sausos. Kitas patarimas – masažuokite rankas. Masažuojant rankas kremu, rankos bus ne tik minkštesnės, bet ir tai pagreitins kraujo apytaką ir rankos atrodys švytinčios.