Petras Daunys pagaliau pristato savo eurovizinę dainą „Run“: „Vos spėjome!“

Petras Daunys /  Skirmanto Lisausko / BNS ir asmeninio albumo nuotr.
Petras Daunys / Skirmanto Lisausko / BNS ir asmeninio albumo nuotr.
Šaltinis: Pranešimas spaudai
2024-02-09 15:37
AA

Šių metų nacionalinėje „Eurovizijos“ atrankoje pirmą kartą dalyvauja Lietuvos klausytojams puikiai pažįstamas atlikėjas Petras Daunys.

Šeštadienį bus transliuojamas paskutinis „Eurovizijos“ atrankos pusfinalis, kuriame Petras pasirodys su savo naujausiu kūriniu „Run“. Po šios laidos paaiškės visi šių metų „Eurovizijos“ finalininkai, kurie jau vasario 17d. pasirodys Klaipėdoje, „Švyturio“ arenoje, nacionalinės „Eurovizijos“ dainų konkurso atrankos finale.

Sumanymas dalyvauti „Eurovizijos“ atrankoje atėjo ganėtinai vėlai, o galutinis sprendimas priimtas likus vos kelioms valandoms iki paraiškų pridavimo termino pabaigos.

„Pradžioje nebuvau tvirtai apsisprendęs dalyvauti. Ilgai svarsčiau, ar daina tikrai verta „Eurovizijos“ scenos, ar būsiu užtikrintas ir pasiruošęs ją atlikti, perduoti žinutę žmonėms. Manau, kad šią akimirką į visus vidinius klausimus sau esu atsakęs ir „Eurovizijos“ scenoje žmonės pamatys Petrą, kuris žengia dar vieną žingsnį savo svajonės ir didžiosios scenos link“, – kalbėjo dainininkas Petras Daunys.

Petras Daunys – „Run“ / Skirmanto Lisausko / BNS nuotr.

„Daina tikrai atitinka „Eurovizijos“ formatą, šiuolaikinius „trendus“ kalbant apie skambesį, prodiusavimą, aranžuotę, stilių ir nuotaiką. Norėjau, kad daina būtų pulsuojanti, gyva ir turėtų savo energijos užtaisą. Visus šiuos kriterijus pavyko įgyvendinti ir tikiu, kad daina „Run“ verta skambėti finalinėje „Eurovizijos“ laidoje.“

Nacionalinės „Eurovizijos“ atrankos pusfinalyje Petras pasirodys numeriu 03, o visus savo gerbėjus kviečia „Euroviziją“ stebėti kartu bare „California“, Vilniuje, Subačiaus g. 2.

Išgirskite: