Pirmadienio horoskopas – spalio 17 d.

Rudens spalvomis nusidažęs medžio lapas / Fotolia nuotr.
Šaltinis: Ji24.lt
AA

Kaip pradėsime pirmadienį?

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Savaitę pradėsite ne tik turėdami svajonių, bet ir žinodami būdą, padedantį jas išpildyti. O jis sutaps su jūsų profesiniais siekiais ir materialiais ketinimais. Todėl tikėtina, kad realizuodami savo profesinius sumanymus, sustiprinsite ir savo finansinę padėtį. Tiesa, turėkite galvoje, kad nesibaimindami prarasti, nemažai atrasite.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Šiandien būkite savimi ir tai jums taps bilietu į bet kokią pageidaujamą vietą. Savitumas ryte jums leis įkvėpti bičiulius. Įdienojus jums tinkami (o gal net jūsų sugalvoti) metodai ir jūsų pasirinktas tempas motyvuos veiklai tiek jus, tiek aplinkinius. Vakarop seksis praplėsti savo įtakas ir galbūt kitus ko nors išmokyti.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Dienos pradžioje žinosite, kaip tinkamai įveikti jums paruoštas užduotis, tačiau kažin ar ryšitės veiklai, ypač jei reikalingi žmonės jumis nepatikės. Laimei, turėsite parako, padėsiančio perlipti nepasitikėjimo sienas. Vakare įžvelgsite kitų žmonių elgesio motyvus, tačiau nežinia ar apie tai kam prasitarsite.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Ryte tikėsite, kad turite ko išmokyti savo bendražygius ir, nepaisydami nieko, savo darbą tęsite. Įsilieję į komandinę veiklą, būsite užtikrinti dėl savo veiksmų ir tai leis jums atlikti dalykus, kurie vakar galėjo atrodyti neįmanomi. Tiesa, skubėkite lėtai, neatitraukdami akių nuo tikslo ir tų, kurie gali jums parodyti jūsų klaidas.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Dieną pradėsite tikėdami, kad gausite visą jums reikalingą palaikymą. Ir šis tikėjimas jums bus geras startas, vėliau padedantis efektyviai dirbti. Regis, iš širdies plušėdami, per dieną atliksite kelių dienų darbus, o sveika įtampos dozė leis pasiekti daugiau. Tiesa, reikės kantrybės laukiant, kol jūsų pasėtos sėklos sudygs.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Ryte tikėsitės palaikymo savo mintims ir žodžiams iš kito asmens ir jums šis planas bent iš dalies išdegs. Plačiai užsimosite ir daug nuveiksite dėl tų, kuriuos mylite, dėl to, kas džiugina jūsų širdį ar kitaip paįvairina jūsų gyvenimą. O jei kas nors iš jų paskatintų jus pakeisti nuomonę, būkite atviri šiems pokyčiams.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Dienos pradžioje būsite tikri, kad sujungus pajėgas su kitais, jokios kasdienės kliūtys jums nebaisios. Ir, dienai įsibėgėjant, jūs ne mažesnį pagreitį įgysite, motyvuojami savo šeimos narių ar namuose matydami tikslą, dėl kurio verta pasistengti. O jei vakarop kažkas apsivers aukštyn kojomis – tikėkite, kad iš to išlošite ne vien jūs.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Ryte kitas žmogus jums tiksliai parodys, ką gero galite nuveikti dėl savo ar kitų geresnės dienos. Dieną bendravimas įtrauks, suteiks informacijos, žinių, aiškiau parodys jūsų tikslus ir įkvėps naujos energijos. Vakare išgirsite kažką intriguojančios ir neįtikėtinai aiškiai išvysite tai, ko anksčiau nepastebėjote.

TAIP PAT SKAITYKITE: 50 įkvepiančių citatų, kurios padės atgauti motyvaciją ir gyvenimo džiaugsmą

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Šiandien jūsų rankų, jūsų pasitikėjimo, jūsų optimizmo ir kitų jūsų stiprybių labiausiai reikės darbo vietoje ar buityje. Ryte, regis, savo laiką ir širdį skirsite namams ar kažkam iš šeimos narių, o dieną dėsite didžiules pastangas dėl savo gerovės ir puikiai žinosite, kaip panaudoti darbe tai, ką geriausiai sugebate.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Šios dienos rytą būsite išties puikūs pasakoriai ar pasakų klausytojai. Tai, kas kitomis dienomis gali atrodyti prasimanymas, šiandien taps priemone patikėti, jog prasideda šauni savaitė. Ir dienos pasiekimai jums bus lyg to patvirtinimas, ypač, kai jūsų motyvams atsiras tinkamos išraiškos priemonės.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Šiandienos pradžioje noriai pildysite savo šeimos narių užgaidas, negalvodami apie savo pačių norus. Dieną kovosite dėl savo šeimos ar asmeninio gyvenimo, tam motyvų rasdami praeityje. Vakare pokyčiai vyks sklandžiai, dažnai neperžengdami jūsų vidinio pasaulio ar jūsų namų slenksčio.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Ryte viską vertinsite žiūrėdami per jūsų pačių pasirinktos spalvos akinius. Ir tai, regis, visiškai netrukdys jums būti išgirstiems ar suprastiems. Dieną komandinės veiklos padės užmegzti naujų ryšių, sustiprinti ankstesnius ar įgyti žinių. Vakare norėdami padaryti įtaką savo pašnekovams, nepašausite pro šalį.

Horoskopą sudarė astrologė Vaida Budginaitė.

Skaitykite daugiau