Pirmadienio horoskopas – vasario 20 d.

Paukščiai / Fotolia nuotr.
Šaltinis: Ji24.lt
AA

Mėnulis šiandien optimistiškame Šaulio ženkle, todėl leisti dieną tikint, kad prieš akis visa, kas geriausia, niekas netrukdys. Veikiau kažkas šį entuziazmą dar pakurstys intriguojančiais pasiūlymais ar ūpą keliančiomis idėjomis. Kuo arčiau vakaras, tuo daugiau bus optimizmo.

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Būsite entuziastingi ir turėsite noro pradėti savaitę kuo daugiau užsibrėžę ir kuo plačiau užsimoję. Prie jūsų polėkio dar prisidės kolektyvas, suteikdamas jums reikalingos informacijos. Popiet keistoku elgesiu pavyks ne vieną sudominti ar ką nors įrodyti. Vakare jums norėsis šalia turėti žmogų, kuris jumis visa širdimi tikėtų.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Turėdami planą, ne iš karto jį kitiems atskleisite. Tačiau jei jūsų planas susijęs su darbu, verčiau savo minčių nenutylėkite, nes vadovybė ar kiti svarbūs asmenys bus pasiruošę jus išgirsti. Vakarop jau jums teks stengtis kitus suprasti. Dieną užbaigsite pageidavimų jūra.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Būdami tarp žmonių šiandien pagilinsite savo žinias ar net įgysite pasekėjų. Popiet jus priblokš bičiuliai, taip pat jie ir suintriguos pasigilinti į tam tikrą temą. Turėsite vilčių gerai praleisti vakarą ir netikėti bičiulių pasiūlymai jūsų planų nesugriaus, o veikiau papildys.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Net ir nuobodžiausios užduotys jums atrodys žavios ir lengvos. Norėsite jų nedelsdami imtis. Situacija taps dar giedresnė, kai gausite reikalingą informaciją joms atlikti. Vakarop geros naujienos iš namų netruks jūsų pradžiuginti ir nuteikti optimistiškai. Beje, vėliau dėl to teks kiek paprakaituoti.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Šiandien geriau už kitus žinosite, kaip iš aplinkos pasiimti tai, kas jums malonu. Jūsų saviraišką ir džiaugsmą sustiprins jausmas, kad turite su kuo pasitarti bet kokia jums aktualia tema. Popiet iš toli jus pasiekusios žinios skatins keisti požiūrį, o vakarop atsiras žmonių, su kuriais mielai pasidalinsite dienos įspūdžiais.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Diena labiau naminė, nei skirta visuomeninei veiklai. O jūsų požiūris šiandien labiau subjektyvus nei objektyvus. Tačiau darbe vis tiek turėsite noro aptarti kasdienes aktualijas. Popiet kils minčių imtis pertvarkų namuose, tačiau kažin ar jas įgyvendinsite. Beje, dienos pabaigoje atsiras noro kažkuo apdovanoti savo šeimą.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Pakelta galva leisitės į kasdienius nuotykius, noriai bendrausite ir neleisite niekam jūsų žiniomis ar ryšiais abejoti. Popiet turėsite netikėtų susitikimų ir iš koto verčiančių pažinčių. Kad ir kokią temą vakare pasiūlysite, visi bus pasiruošę jūsų klausytis, net jei jūsų pasakojimas ir nebus visiškai sklandus.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Opus taps vertybių klausimas, tačiau šįkart rasite patvirtinimą, kad nėra priežasčių nukabinti nosies. Tai lems jūsų netradicinius sprendimus darbe. Dieną pasitarkite su artimaisiais ar vieni tyliai pamąstykite apie pirkinius namams, o popiet imkitės įgyvendinti savo sumanymą. Vakare rasite sprendimą, kaip užsidirbti papildomų karmos taškų.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Šiandien jūsų iniciatyvos turės didelės įtakos tiems, su kuriais leisite dieną. Regis, atsiras norinčių jums kažką suteikti tam tikros informacijos. Suvokę visas reikalingas žinias, popiet pasiūlysite kitiems unikalių sprendimų. Vakare galite būti pradžiuginti savo draugų.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Rasite saugią vietą, leidžiančią jums užsiimti tuo, kas teikia atgaivą ar bent padeda nepakliūti kitiems į akis. Tyliai sau skaičiuosite pinigus ar apmąstysite savo finansines galimybes, o popiet netikėtai apsispręsite šį tą įsigyti. Tiesa, gal to ir nepadarysite, nes įtraukti visokiausių profesinių reikalų tiesiog neberasite tam laiko.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Tikėdami komandos dvasia šiandien neprašausite pro šalį. Turėsite ir ištikimų bendražygių, ir jus suprantančių bei pasiruošusių išklausyti pašnekovų, be to, gausite žinių, verčiančių keisti komandos kryptį. Galiausiai bus lengva pasiekti reikalingų asmenų ausis, juos išmokyti ar paskatinti prisijungti.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Jums prieš akis visa jūra užduočių, į kurią su malonumu pasinersite. Apie tai, kokius būdus joms atlikti pasirinksite, labai garsiai nekalbėsite. Su viskuo susidoroti popiet padės jūsų išskirtiniai gebėjimai. Netikėtai galite patirti neplanuotų, bet džiaugsmą keliančių išlaidų. Vakare bus kas užkaišioja atsiradusius plyšelius ar bent padeda tai jums padaryti.

Horoskopą sudarė Vaida Budginaitė.

Skaitykite daugiau