Zodiako ženklas ir gabumai

Zodiakas / Vida Press nuotr.
Šaltinis: Ji24.lt
AA

Ar mūsų charakteris ir gebėjimai gali būti susiję su Zodiako ženklu? Skeptikai sako, kad jokių sąsajų nėra. O astrologai tvirtina, kad kiekvienas Zodiako ženklas turi tam tikrų išskirtinių charakterio savybių, kurias galima vertinti kaip įgimtus gabumus. Tad kaip yra iš tikrųjų?

Ir mokslininkus dominantis klausimas

Klausimas, ar Zodiako ženklas gali lemti gabumus, domina ir ne vieną mokslininką. Pavyzdžiui, Konektikuto universiteto mokslininkas Markas A. Hamiltonas, ieškodamas atsakymo į šį klausimą, atliko tyrimą, kuriame nagrinėjo ir lygino apie 300 garsių žmonių (politikų, mokslininkų, kultūros veikėjų ir pan.) horoskopus. Ypač daug garsenybių jis aptiko tarp Avinų, Šaulių, Ožiaragių, Vandenių bei Žuvų arba, kitaip tariant, ženklų, kuriuos astrologai laiko itin kūrybingais ir aktyviais.

Ypač daug garsenybių jis aptiko tarp Avinų, Šaulių, Ožiaragių, Vandenių bei Žuvų arba, kitaip tariant, ženklų, kuriuos astrologai laiko itin kūrybingais ir aktyviais.

O štai rusų mokslininkas Jevgenijus Vinogradovas, išanalizavęs per 20 tūkst. žmonių ir išstudijavęs daugiau kaip 700 Nobelio premijos laureatų duomenis, priėjo prie išvados, kad žmogaus kūrybingumą labiau veikia ne Zodiako ženklas, o metų laikas, kuriuo jis gimė. Remdamasis savo analize, mokslininkas teigia, kad daugiausia talentų ir genijų gimsta žiemą (ypač vasarį). Savo teoriją jis sieja su Saulės plazmos išsiveržimais, kurių, jo teigimu, pagausėja būtent nuo sausio iki kovo. J. Vinogradovas kelia prielaidą, kad galbūt šis Saulės aktyvumas paveikia ir tuo metu gimstančių kūdikių smegenis.

Ką sako astrologai?

Kiekvieno Zodiako ženklo atstovai turi tam tikrų bendrų savybių.

 • Pavyzdžiui, Dvyniams būdingi komunikaciniai gebėjimai bei didelis smalsumas, todėl itin daug šio ženklo atstovų yra tarp žurnalistų ir vadybininkų.
 • Mergelės paprastai yra labai kruopščios ir atidžios, kartais netgi pernelyg smulkmeniškos, be to, moka taupyti ir skaičiuoti pinigus. Atkreipkite dėmesį, kad daug Mergelių užima vadovaujamas pozicijas.
 • Grožio pasaulis neišsiverstų be Svarstyklių. Nes joms svarbu viskas, kas susiję su estetika ir įvaizdžio kūrimu. Štai ir Lietuvoje garsiausi dizaineriai bei stilistai yra kaip tik šio ženklo atstovai.
 • Avino ženklo atstovai gimę lyderiai. Jie gali užimti ir vadovaujamą, ir pavaldinio poziciją, todėl kad noras visada būti pirmiems juos įkvepia dirbti nesuskaičiuojamas valandas. Jų vieta ten, kur darbai „dega“, nes tokios situacijos juos labai įkvepia.
 • Darbomanui Jaučiui leiskite skaičiuoti pinigus. Šio ženklo atstovas visada jų turi, ir visada žino, kaip jų užsidirbti, nes lyg tikras jautis nenuilsdamas gali dirbti ištisomis paromis. Be to, ženklo valdovė Venera jį apdovanojusi geru skoniu, tad tarp šio ženklo atstovų yra nemažai menininkų. Ko vertas vien da Vinčio vardas.
 • Jei reikia pasirūpinti vaikais, išklausyti, įsiklausyti, ieškokite Vėžio. Šio ženklo atstovai puikūs psichologai, be to, tai ir vienas praktiškiausių Zodiako ženklų, be to, itin atsidavę savo namams, todėl neretai Vėžiai būna ir geri nekilnojamojo turto pardavėjai.
 • Liūtas – visada karalius, kad ir kokį darbą dirbtų. Įgimtas išdidumas šio ženklo atstovui ir padeda, ir gali pakišti koją – viskas priklauso nuo to, kokios aplinkybės. Jie visada gerai atrodo ir pasitiki savimi, todėl gali reprezentuoti įmonę. Yra puikūs vadovai, malonūs darbuotojai, tačiau darbo sąlygos turi atitikti jų „aukštą karališką kilmę“.
 • Jei reikia atlikti neįmanomą misiją, ieškokite Skorpiono. Šio ženklo atstovų nestandartinis mąstymas, gebėjimas atlikti neįmanoma, buvo žinomas dar Napoleono laikais. Pasakojama, kad šis karžygys nestodavo į kovą, jei sužinodavo, kad priešininkų kariuomenei vadovauja Skorpionas. Ne veltui šiam ženklui priskiriamas posakis : „Kuo yra blogiau, tuo geriau.“ Nes tada Skorpionas turi kuo užsiimti. Paprastas, lengvas darbas – ne jam. Tačiau kai užduotis, rodos, neįmanoma, Skorpionas ją įveiks.
 • Tarnauti žmonijai, ją šviesti, kantriai mokyti – štai tikroji Šaulių misija. Jie puikūs mokytojai ir dėstytojai, kurie auklėjamųjų širdyse lieka pavyzdžiu visam gyvenimui. Taip pat šio ženklo atstovus visada traukia atlikti kokią nors misiją, todėl tarp jų nemažai misionierių, visuomenės veikėjų.
 • Ožiaragiams nebaisus joks darbas. Jie apskritai yra vieni darbščiausių Zodiako ženklų, lengvai patraukia grupės dėmesį ir tampa jos lyderiu, nes paprastai turi aiškią ir tikslią strategiją, ką ir kaip reikia daryti. Jei Mergelės turi gebėjimą vadovauti nedideliam kolektyvui, nes dažniausiai mato ganėtinai siauriai, pernelyg įsigilina į detales ir dėl to nebesugeba aprėpti visumos, Ožiaragiai gali valdyti didžiules organizacijas, nes mato visuminį vaizdą. Kita vertus, šis gebėjimas šio ženklo atstovus neretai daro žiaurius, nes jiems tikslas pateisina visas priemones.
 • Vandeniai itin sumanūs, vienas didžiausių jų gebėjimų – rasti nestandartinius sprendimus. Todėl jie nepamainomi tose srityse, kur reikia originalumo ir reikia pasikliauti intuicija, kur dažni netikėtumai, kitus Zodiako atstovus išverčiantys iš kojų. Tokiais atvejais Vandeniai nepakeičiami, nes gali paimti vairą į savo rankas ir priimti pačius geriausius sprendimus.
 • Žuvys – kūrybiškos ir neretai būna apdovanotos kokiu nors meniniu talentu, tik joms jokiu būdu nereikėtų dažnai varginti savęs stresinėmis situacijomis. Šio ženklo atstovai neretai remiasi savo instinktais ir intuicija, ir tai jų dažniausiai nepaveda.

Skaitykite daugiau