Pirmadienio horoskopas – vasario 27 d.

Puodukai / Fotolia nuotr.
Šaltinis: Ji24.lt
AA

Ši diena po vakarykščio užtemimo gali būti kupina svajingų nuotaikų, sunkiai paaiškinamų nuojautų ir svyruojančių, bet pirmyn nešančių emocijų. Todėl jausdami, kur link reikia pasukti, kad atrastumėte savo svajonių objektą (žmogų, savijautą, darbą), neabejokite savo pasirinkimu ir tęskite pradėtą kelionę.

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Būtų puiku, jei šiandien, atsiriboję nuo kasdienio šurmulio, rastumėte laiko pabūti vieni. Taip ir sau, ir kitiems paslaugą padarytumėte, nes turėtumėte laiko suprasti savo klaidų priežastis ir tai, kas jums trukdo siekti savų tikslų. Beje, apetitą visokiausiems dalykams taip pat būtų ne pro šalį pažaboti.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Šiandien raskite grupę, kurioje jaustumėtės savi, saugūs ir galėtumėte save išreikšti. Tiesa, dalį dienos sugaišite šluostydami ašaras kam nors iš draugų ar guosdami vieną iš bendražygių. Kad misija įkvėpti komandą, užjausti bičiulius ir parodyti šviesiąsias gyvenimo puses pavyktų, patys patikėkite, jog gyvenimas yra nuostabus.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Jausitės pakylėti tose srityse, kuriose esate matomi ir girdimi daugybės žmonių. Ten galėsite atlikti gerus darbus. To siekdami neapsikraukite smulkiomis kasdienėmis užduotėlėmis, žvelkite plačiai ir pildykite savo ar, dar geriau, kitų svajones. Be to, jokiu būdu neabejokite, kad jūsų pasirinkimai yra teisingi. Antraip pamesite siūlo galą.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Šiandien tokia diena, kai norisi, jog jūsų klausytųsi ir jumis tikėtų. Galėsite pagilinti žinias, kai ko išmokyti kitus, užmegzti ryšius su kitų šalių gyventojais, žadinti savo ir kitų vaizduotę bei dairytis naujų perspektyvų. O tiems, kurie sakys, kad užsimojote per plačiai, neleiskite savo planų sužlugdyti.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Aplinkybėms reikalaujant pasitikėti tais, kuriais iki šiol nepasitikėjote ar išbandyti ką nors neišbandyta, neskubinkite savęs, tačiau ir nestabdykite. Būtų puiku, jei visų pirma vaizduotėje išvystumėte trokštamą rezultatą. Tuomet bus lengviau ryžtis sprendimams, kurie atneš į jūsų gyvenimą pokyčių.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Diena bus prasminga, jei prioritetus susidėliosite galvoje turėdami ne savo, o kitų asmenų tikslus. Nors vidinis balsas kuždės, jog jiems pataikaujate, vis dėlto planus dėliokite tik pasitarę su partneriais. Tuomet ši diena apdovanos jus jausmu, kad viskas klostosi gerai, be to, pagerinsite santykius su jums svarbiu žmogumi.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Meilės darbui ir kūrybiškumo jį atliekant visą dieną nestigs. Būsite savo darbui atsidavę, tačiau kiek per daug svajosite, o tai darbdaviams gali pasirodyti panašu į tingumą ar pasyvumą. Beje, nepaisydami tokių nuomonių, savo darbu, įžvalgomis ar pasiaukojimu galite daug kam pasitarnauti.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Šiandien jums nereikės toli ieškoti priemonių ir aplinkybių save išreikšti, taip pat ir priežasčių gerai leisti laiką. Vos ką nors sumanysite, jūsų vaizduotė neturės ribų. Negana to, turėsite neapsakomą norą kam nors praskaidrinti šią dieną. O kaip jums pavyks tai įgyvendinti, priklauso vien nuo jūsų.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Nuo pat ryto jus lyg magnetas trauks namai ir, kai svajodami apie jų jaukumą ir šilumą panirsite į darbus, viską sieksite atlikti savitai. Emocijos banguos: kai atsiras jūsų nesuprantančių, leisite liūdesiui jus užpildyti, o kai pajusite, jog esate palaikomi, nuotaika persisvers į priešingą pusę.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Tinkamai pasinaudosite savo iškalba ir žiniomis tam, kad išspręstumėte kasdienes problemas. Bendraudami, išsakydami savo mintis ir įgydami žinių, užmegsite ryšį su aplinka. Tiesa, galite sulaukti pastabų, kad dalis jūsų žodžių pagrįsti fantazijomis. Tačiau tai jūsų nesustabdys rinktis išgalvotus dalykus, užuot susidūrus su realybe.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Kiek ilgėliau šiandien pasvajosite apie turtingą ir sočią rytdieną. Jūsų svajonės gali turėti svarbių ir ilgalaikių pasekmių kuriant materialinę gerovę. Beje, būtų pravartu nauju žvilgsniu pažvelgti į tai, kokiais gabumais esate apdovanoti. Atskleisti talentai taip pat bus jūsų gerovės pažadas.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Aplink save spinduliuosite savitus kerus. Ir to bus neįmanoma nepastebėti. Nors žinosite, kad tai jums sveikatos, laimės, sėkmės ir gerovės neatneš, nesiliausite tikėti tuo, ką darote. Nuojautų vedami, tinkamai pasirinksite. O jei tikėsite savimi, tai ir kiti jumis netruks patikėti.

Sudarė astrologė Vaida Budginaitė

Skaitykite daugiau