Pirmagimio besilaukianti Evelina Sašenko: „Man visada svarbiausia buvo karjera“

Evelina Sašenko ir Giedrius Statulevičius / Asmeninio albumo nuotr.
Evelina Sašenko ir Giedrius Statulevičius / Asmeninio albumo nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2021-07-05 18:33
AA

Atlikėja Evelina Sašenko pirmąkart po 16 metų džiaugiasi atostogomis ir netrukus gimsiančiu pirmagimiu. „Man visada svarbiausia buvo karjera ir atrodė, kad šeimai reikia atsiduoti“, – atvirai sako Evelina Sašenko.

„Turbūt dar nebuvau pasiruošusi tam. Svarbu buvo dainuoti, kurti projektus, kažką daryti su savo dainavimu ir neskubėjau“, – „Delfi TV“ pirmadienio laidoje „Kasdienybės herojai“ pasakos dainininkė Evelina Sašenko.

Dabar E.Sašenko sako, kad vengia dėmesio ir vakarais nevaikšto prie turistų itin lankomų Trakų vietų. Dėl šios priežasties ji gyvena toli nuo sostinės, kur vyksta visi pramogų pasaulio vakarėliai ir renginiai.

Atrodo, kad jos gyvenime viskas vyksta tarsi pagal planą. Po kelerių metų draugystės ji susituokė su savo vyru. Vestuves Trakuose kartu su su penkeriais metais vyresniu Giedriumi Statulevičiumi iškėlusi šios istorijos herojė dabar laukiasi vaikelio. Tiesa, pati atlikėja sako, kad aiškaus plano neturėjo niekada, o ir itin šeimyniška moterimi savęs nevadino.

Evelina Sašenko / Mindaugo Navicko nuotr.

„Tiesiog taip išėjo. Padraugavome, pabuvome kartu jau santuokoje ir dabar gims vaikelis. Viskas įvyko taip natūraliai. Būna, kad šeimos karštligiškai planuoja vaikus, o mes neplanavome. Manėme, kad jei bus – puiku.

Aš visada visko išlaukiu. Kažkada atėjo „Eurovizija“, konkursai, atėjo ir kažką pakeitę žmonės į mano gyvenimą. Taip pat ir su šeima“, – sako žinoma moteris.

Evelina Sašenko / Mindaugo Navicko nuotr.

Vaikelį pora ketina auginti Trakuose, kur jau seniai yra įsikūrę. „Delfi TV“ laidoje Evelina pasakojo niekada net akimirkai nepagalvojusi kraustytis gyventi į sostinę, nors prieš pandemiją ir tekdavo važiuoti į Vilnių penkis kartus per savaitę. Trakuose gyvenimas lėtesnis, laiką galima leisti gamtos apsuptyje.

Gyvenimo būdo laidoje „Kasdienybės herojai“, kiekvieną pirmadienį 21 val. 30 min. nemokamame televizijos kanale „Delfi TV“ – interviu su gerai žinomais ar išskirtinį gyvenimo būdą pasirinkusiais žmonėmis.