Pirmasis Jazzu koncertas po žinios apie nėštumą: atlikėja šypsosi – „su kėdute ir surakinta nugara“

Jazzu koncertas Palūšėje / AIdo Labučio nuotr.
Jazzu koncertas Palūšėje / AIdo Labučio nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2022-07-11 11:42
AA

Po žinios apie kūdikio laukimą Justė Arlauskaitė-Jazzu žengė į sceną, atlikti savo solinio koncerto. Atlikėja neslėpė emocijų ir papasakojo, kad pasirodymo metu netgi prireikė kėdutės.

Apie savo pirmąjį koncertą po žinios apie kūdikio laukimą Justė Arlauskaitė-Jazzu parašė socialiniuose tinkluose. Ji vaizdingai aprašė aplankiusias emocijas, dėkojo visiems pasveikinusiems ir atskleidė, jog koncertas buvo „įdomesnis“, nes aplankė sveikatos problemos.

„Praėjo intensyvus savaitgalis. Ačiū visiems už sveikinimus.

Penktadienį toks energijos pliūpsnis aplankė, kad tiesiog atšaukiau visus dienos darbus ir likau namie. Tiek sveikinimų ir emocijų, kad pirmą kartą per visą nėštumą gerai išsiverkiau, siela dar labiau apsivalė ir vėl ramu. Šeštadienį buvo pirmas įdomesnis koncertas – su kėdute ir surakinta nugara.

Bet labai viskas nuostabu: prasivėręs kitas pasaulis, dainos, įgavusios kitą prasmę, o žmones atsineša su begaliniu švelnumu ir supratimu, kurio mums dabar taip reikia!

Kviečiu į likusius vasaros koncertus, po to darysiu ilgą pertrauką“, – rašė J.Arlauskaitė.

Be to, dainininkė negailėjo gražių žodžių ir savo mylimajam. „Donatai, o tu mane kasdien globoji ir gydai savo meile. Ačiū visiems už begalybę gražių žodžių ir linkėjimų mums ir mūsų vaikui. Dieve, saugok mus.“

Muzikos, nuostabių vaizdų, poilsio ir geriausios nuotaikos žmonės iš visos Lietuvos, ir ne tik, jau ne pirmą vasaros sezoną traukia į Ignalinos rajone esančią Palūšę. Būtent čia, vasarą, ant Lūšių ežero pastatoma plūduriuojanti muzikos scena, kurioje koncertuoja garsiausi šių dienų Lietuvos muzikos kūrėjai bei atlikėjai.

„Čia tarsi mūsų festivalių vasaros rezidencija. Čia jau ketvirtą sezoną, gyvename su muzika, būtent čia liepos paskutiniojo savaitgalio tradicijas vė tęsim pakviesdami ir į sugrįžtantį muzikos festivalį „Galapagai“. Bet dabar džiugu pabūti tiesiog „čia ir dabar“ akimirkoje su į Palūšę vėl sugrįžtančia – JAZZU“,- pasakoja muzikos prodiuseris Algirdas Barniškis – Blėka ir taip šeštadienio vakarą buvo pradėtas dar vienas nuostabus koncertas „Palūšės Valtinėje“.

Justės Arlauskaitės-Jazzu koncerto Palūšėje akimirka / Aido Labučio nuotr.

Šį šeštadienį čia, plūduriuojančioje scenoje koncertą surengė viena žinomiausių Lietuvos dainininkių, prieš kelias dienas pranešusi žinią, kad laukiasi – Justė Arlauskaitė – JAZZU. Bilietų į šį koncertą įsigyti nebebuvo galima jau kelios dienos, prieš jį, tradiciškai JAZZU pasirodymą stebėjo sausakimša Lūšių ežero pakrantė. Su visa grupe „Palūšės Valtinėje“ ypatingą koncertą surengusi atlikėja, tikino, kad daugelis jos kūrinių nuo šiol skamba kur kas jautriau ir su visai kitomis potekstėmis. Šeštadienį, besileidžiant saulei, Palūšėje suskambo ne tik jau žinomi JAZZU kūriniai, kaip „Vasara“, „Nusiplauni rankas“, „Po mano oda“, bet gerbėjai sulaukė ir muzikinių siurprizų.

„Palūšės Valtinėje“ koncertų sezonas nesitraukia, toliau šioje išskirtinėje scenoje ant vandens kiekvieną vasaros šeštadienį bus rengiami koncertai, čia pasirodys grupės „Hiperbolė“ legenda Igoris Berinas, grupė „Biplan“ bei Vaidas Baumila.

Jazzu koncertas Palūšėje (8 nuotr.)
+2

Paskutinįjį liepos savaitgalį, liepos 29-30 dienomis, visoje Palūšėje įsikurs festivalis „Galapagai“, kuriame pasirodymus surengs britų legendiniai elektroninės muzikos kūrėjai „Chase & Status“, o taip pat „G&G Sindikatas“, FC Baseball, grupė jauti, Gabrielė Vilkickytė, Rūta MUR, Gamka ir tokie vardai kaip: Evgenya Redko, Sisters On Wire, Saulės Kliošas, Monika Linkytė, Flash Voyage bei Despotin Fam! Viena iš festivalio scenų įsikurs, būtent prie Lūšių ežero pakrantės, esančioje „Palūšės Valtinėje“.

Festivalis „Galapagai“ kaip visada kupinas energijos bei geriausios nuotaikos, kuri ne tik festivaliautojų veiduose, bet ir Lietuvos jaunosios kartos komikų lūpose, jau liepos 29-30 d., Palūšėje.