Pirmasis K.Meschino interviu Italijos spaudai: iš ko paveldėjo stiliaus pojūtį bei į ką panaši jos ir OG pora?

Karolina Meschino ir Dominykas Ježerys-OG Version
Karolina Meschino ir Dominykas Ježerys-OG Version
Šaltinis: Žmonės
2021-08-05 20:07
AA

Socialinių tinklų žvaigždė Karolina Meschino sulaukė ypatingo dėmesio iš gimtosios tėčio Antonio Meschino šalies Italijos – Romos laikraštis „Il Messaggero“ pasidalijo interviu su lietuve ir įvardijo ją, kaip „garsiausią influencerę Baltijos šalyse“.

Karolina Meschino socialiniame tinkle „Instagram“ pasidalijo keliais puslapių kadrais iš Romos laikraščio „Il Messaggero“, kuriam jį davė savo pirmąjį itališką interviu.

Vietiniame leidinyje gražių žodžių K.Meschino tikrai negailima – ji vadinama garsiausia influencere Baltijos šalyse. Taip pat pabrėžiami ir jos gabumai: įvardijama, kad Karolina moka net penkias kalbas – lietuvių, rusų, anglų, ispanų ir italų, taip pat vykdo savo verslą ir turi pojūtį madai.

Karolina Meschino / „By Karolina Meschino“ nuotr.

„Įkvėpimas madai atėjo iš mano močiutės, kuri turėjo drabužių gamyklą. Stiliaus pojūtį paveldėjau ir iš savo mamos Astos Meschino, kuriai priklausė didžiausia drabužių parduotuvė Baltijos šalyse“, – duodama interviu itališkai kalbėjo K.Meschino.

Italų spauda pro akis nepraleido ir skaičių – ne tik „Instagram“ sekėjų, bet ir Karolinos sukurtos dainos „Story“ peržiūrų kiekio. „Jos kūrinys „Story“ „Youtube“ kanale peržiūrėtas jau 2,5 milijonų kartų!“, – pabrėžiama laikraštyje.

Karolina Meschino/ Socialinių tinklų nuotr.

Nors Karolina nėra linkusi daug kalbėti apie santykius, interviu ji užsimena, kad šiuo metu draugauja ir kartu augina dukrą Isabellę su žinomu Lietuvos reperiu Dominyku Ježeriu-OG.

„Mes esame tarsi rytų Chiaros Ferragni ir Fedezo versija“, – sakė Karolina. C.Feerragni ir Fedezo yra garsi italų pora – socialinių tinklų žvaigždė ir reperis.

Karolina Meschino su sužadėtiniu Dominyku Ježeriu-OG Version ir dukrele Isabelle / Aistės Kirsnytės nuotr.

Žmonės.lt primena, kad Karolina Meschino ir trepo muzikos atlikėjas Dominykas Ježerys-OG Version tėvais tapo praeitų metų sausio 7-ąją.

Mergaitė į šį pasaulį atkeliavo Vilniaus gimdymo namuose, ji gimė būdama 3720 kg svorio ir 58 cm ūgio. 

Kad laukiasi mergaitės K.Meschino sužinojo anksti. Šia žinia, ir tuo, kad jai bus atliktas Cezario pjūvis, ji pasidalijo ir su gerbėjais – operacija buvo numatyta todėl, kad iki pat paskutinių dienų mergaitė neapsivertė į natūraliam gimdymui tinkamą padėtį. 

Karolina atviravo, jog nėštumas jai buvo išskirtinė patirtis ir ji išgyveno visą jausmų amplitudę. 

Karolina Meschino (44 nuotr.)
+38