Pirmoji Monikos Liu repeticija Turine – su trikdžiais: pasirodymą teks keisti

Monika Liu Turine / EBU / Nathan Reinds nuotr.
Šaltinis: Žmonės
AA

Iki „Eurovizijos“ konkuso Turine liko mažiau nei dvi savaitės ir Italijon atvykę dalyviai intensyviai ruošiasi. Didžiają sceną šeštadienį išbandė ir Lietuvos atstovė Monika Liu, tačiau jos repeticija nebuvo sklandi.

Tinklalapyje „eurovision.com“ rašoma, kad 2022-ųjų „Eurovizijos“ repeticijos prasidėjo su daugybe problemų. Nesklandumai kilo keliems dalyviams, tarp jų – ir Monikai Liu. Pradėjusi dainuoti „Sentimentus“, ji negirdėjo savęs ausinėse, repeticijos metu teko keisti už dainininkės nugaros esančius ornamentus.

Portale lrt.lt rašoma, kad Monikos pasirodymo režisierius Povilas Varvuolis konkurso filmavimo komandai pateikė daug pastabų.

Monika Liu Turine / EBU / Nathan Reinds nuotr.

„Sakau tiesiai – pradėjome „duobėje“, iki repeticijos pabaigos vaizdas kiek pagerėjo.

Daug nesklandumų yra iš konkursą filmuojančios komandos pusės, ir su tuo susiduria daugelis šalių. Pasirodymai buvo ruošiami, turint omenyje vienokį scenos vaizdą ir galimybes. Likus dviem paroms iki repeticijų, paaiškėjo, kad dalies tų galimybių nebus.

Todėl dabar daug dalykų reikia keisti ir derinti paskubomis. Esu dirbęs ne vienoje „Eurovizijoje“, bet su tokia situacija susidurti neteko“, – minėtam portalui sakė režisierius.

Tokio eurovizinio pasirodymo, koks buvo planuotas, konkurso žiūrovai nebeišvys. Tikslūs lietuviško sceninio pasirodymo elementai, kurių teko atsisakyti, neatskleidžiami.

Antroji Monikos Liu repeticija vyks trečiadienį. Per artimiausias dvi savaites laukia įtempta dienotvarkė: pasirodymų repeticijos, gausybė interviu su užsienio žiniasklaida. Gegužės 7-ąją Monika Liu taip pat susitiks su lietuvių bendruomene Turine.

Žinoma tai, kad Monika Liu pasirodys pirmojo „Eurovizijos“ pusfinalio metu gegužės 10-ąją, trečiu numeriu. Prieš atlikėją į sceną žengs Latvijos grupė „Citi Zēni“, o po jos – Šveicarijos dainininkas Marius Bear.

Turine – pirmoji Monikos Liu repeticija (8 nuotr.)
+2
Monika Liu Vilniaus oro uoste išlydėta į „Euroviziją“ Italijoje (22 nuotr.)
+16
Skaitykite daugiau