Plaukų magija

Ilgi plaukai / „Fotolia“ nuotr.
Šaltinis: Ji24.lt
AA

Nuo seno plaukams buvo teikiama sakralinė reikšmė. Buvo tikima, kad per plaukus mūsų kūnas semiasi energijos iš visatos. O senuosiuose indų šventraščiuose, vedose, net prisakyta nekirpti plaukų be reikalo, nes taip galite prarasti išmintį ir sveikatą.

Galima pagalvoti, kad saugoti ir puoselėti plaukus nuo seno buvo įprasta tik moterims, tačiau iš tiesų magiška galia būdinga tiek vyrų, tiek moterų plaukams. Galbūt todėl senovėje ir vyrai augino ilgus plaukus bei stengėsi juos puoselėti, kad būtų stiprūs ir gražūs. O ką jau kalbėti apie vyriškumo atributą – barzdą, kuri pastaraisiais metais atgavo nepaprastą populiarumą?

Anksčiau buvo tikima, jog per plaukus mus pasiekia Motinos Žemės jėgos, dievų ir mus saugančių prosenelių palaikymas, kuris saugo nuo blogio ir padeda palaikyti sveiką ir stiprų kūną, aiškias ir šviesias mintis. Todėl apskritai kirpti plaukus būdavo nepriimta, nes su plaukų praradimu buvo siejamas laimės ir sėkmės išėjimas, sveikatos praradimas.

TAIP PAT SKAITYKITE: Magiškos žymės ant kūno. Ką praneša apgamai ir dėmelės?

Sakoma, kad patyręs magas, vien turėdamas žmogaus plauką, gali tiek padėti, tiek pakenkti. Negalvokime vien apie blogus dalykus. Per plauką galima žmogų ir išgydyti ar suteikti jam magišką apsaugą. Plaukai – puikus laidininkas ir energijos saugotojas. Štai šiais laikais atliekami plauko tyrimai, norint sužinoti, kokių elementų žmogaus organizme stinga, o kurių yra per daug. Priešingai nei kraujas, kurio formulė gali pasikeisti net per labai trumpą laiką, tiriant plauką, galima sužinoti net kelių mėnesių informaciją apie organizme esančias medžiagas.

Šiuolaikinė magija

Ir šiais laikais galime taip rūpintis savo plaukais, kad jaustumėmės geriau. Argi moterys ne tada eina į kirpyklą, kai nori ką nors pakeisti savo gyvenime?..

  • Jei esate sutrikę ir pasiklydę tarp savo minčių, geriausia tai sutvarkyti masažuojant galvą ar gerai išsišukuojant plaukus. Pabandykite. Galbūt tai jums padės ir bus veiksminga?
  • Reikia išspręsti kokį nors sunkų uždavinį ar įveikti problemą, tačiau jums niekaip nesiseka susikaupti, susišukuokite ir suimkite plaukus, jei yra pakankamo ilgio, į uodegą ant pakaušio. Tai padės įveikti net sudėtingiausius uždavinius.
Sveiki ir spindintys plaukai / Shutterstock nuotr.
  • Savo plaukų nepatikėkite bet kam, ypač atsitiktiniams žmonėms. Būtent dėl šios priežasties geriau nekeisti kirpėjo. Nes tas, kas jums kerpa plaukus, tiesiogiai įsikiša į jūsų bioenergijos lauką. O bet kokios manipuliacijos su plaukais veikia jūsų gyvenimą – tiek ir teigiamai, tiek ir neigiamai. Tad jei žmogumi nelabai pasitikite ar jis jums kelia antipatiją, neleiskite jam liestis prie savo plaukų, o tuo labiau jų kirpti. Kirpėjas turi atitikti jūsų energiją, tai nesunkiai intuityviai pajusite.
  • Kuo vyresnis yra kirpėjas, tuo stipresnis jo poveikis jums. Geriausia, jei jūsų plaukus nuolat tvarkantis žmogus būtų jūsų amžiaus arba bent jau nedaug vyresnis ar jaunesnis. Jei galite rinktis, geriau rinkitės jaunesnį ir savo lyties meistrą.
  • Liaudies išmintis nuo seno bylojo, o ir bioenergetikai žino, kad daktarui nereikėtų pačiam gydytis, nes norint pasveikti, svarbiausia – pakeisti kūno energiją, o pačiam žmogui tai labai sunku padaryti. Taip ir su plaukų kirpimu. Nesikirpkite patys, ir nenukirpsite savo laimės.
  • Jei norite, kad plaukai gerai augtų ir būtų sveiki, kirpkite juos per pilnatį. Jei plaukai šiaušiasi, juos sunku sutvarkyti, norite sustiprinti plaukų šaknis, pas kirpėją keliaukite per delčią. Bet jokiu būdu į kirpyklą neikite per Mėnulio užtemimą.

Skaitykite daugiau