Kad pilnaties laikas praeitų ramiai

Pilnatis / 123rf.com nuotr.
Pilnatis / 123rf.com nuotr.
Šaltinis: Ji24.lt
2017-05-10 19:30
AA

Šiandien vakare prasidedantis pilnaties laikas Skorpiono ženkle bus lengvas žmonėms, kurie moka kontroliuoti savo emocijas. O tiems, kurie sugeba diplomatiškai bendrauti su nepažįstamaisiais, galbūt netgi pavyks pagerinti karjeros reikalus. Kaip apskritai elgtis per pilnatį?

Niekam ne paslaptis, kad pilnaties laikas stipriau ar silpniau veikia žmones. Vieni tampa jautresni, kiti prasčiau miega, su trečiais apskritai sunku susikalbėti, o ką jau kalbėti apie keistą elgesį, o ketvirti pajunta jėgų antplūdį ir kūrybinės energijos galias.

Mėnulis veikia visas žmogaus gyvenimo sritis, tad norėdami gyventi harmoningai su visata, turėtume atsižvelgti į Mėnulio ritmus.

Senovėje žmonės gyveno pagal Mėnulio kalendorių ir pastebėjo itin glaudų ryšį tarp Mėnulio fazių ir savo gyvenimo. Juk Mėnulis tiesiogiai veikia daugelį Žemėje vykstančių procesų: potvynius ir atoslūgius, taip pat žmogaus fizinę ir dvasinę sveikatą, nes, kaip ir Žemės rutulį, žmogaus organizmą sudaro net apie 70 proc. vandens. Ir šių dienų mokslas jau patvirtina, kad Mėnulis veikia visas žmogaus gyvenimo sritis, tad norėdami gyventi harmoningai su visata, turėtume atsižvelgti į Mėnulio ritmus. Tai padėtų išsaugoti energiją tada, kai jos nereikia švaistyti, ir daugiau padaryti tuomet, kai Mėnulis palaiko tokią mūsų veiklą.

TAIP PAT SKAITYKITE: Sielos kelionės už kūno ribų

Sveikata per pilnatį

Šios Mėnulio fazės metu pasaugokite savo sveikatą, nesiverskite per galvą stengdamiesi padaryti daugiau – atvirkščiai. Kelias dienas patausoję jėgas, atėjus palankesniam laikui, nuveiksite kur kas daugiau. Neleiskite kitiems jumis manipuliuoti, nesileiskite išvedami iš pusiausvyros, apimami blogų minčių. Kiek galėdami išlaikykite vidinę ramybę. Tai padės jums įveikti visus trukdžius ir pasiekti tikslo. Be to, pasistenkite sureguliuoti dienotvarkę ir mitybą, daugiau ilsėkitės, stenkitės vengti neigiamų emocijų. Per pilnatį daugiau dėmesio reikėtų atkreipti į savo:

  • Dvasinę būklę;
  • Kraujo spaudimą;
  • Būti atsargesniems dėl didesnės traumų rizikos;
  • Miegą (kur kas dažniau nei kitu laiku vargina miego sutrikimai).

Ką galima ir ko nereikėtų daryti per pilnatį?

Bet koks naujas darbas, kurį pradedate per pilnatį, išskyrus kūrybą, pasmerktas vienokiai arba kitokiai nesėkmei. Nors galiausiai jis gali ir pavykti, tačiau kol įveiksite visus sunkumus ir visas kliūtis, gerokai pavargsite. Tad visiems naujiems darbams ir naujoms pradžioms pasirinkite kitą laiką, geriausia – jaunatį ar priešpilnio Mėnulio fazę.

  • Per pilnatį neskolinkite ir nesudarinėkite rimtų sandorių – pinigus bus sunku atgauti, o dėl susitarimų kils neaiškumų, nesklandumų.
  • Nekirpkite plaukų. Per pilnatį nepatariama daryti operacijų – išskyrus neatidėliotinus atvejus, nes žaizdos ilgiau gis, operacijos metu gali kilti nenumatytų problemų.
  • Pilnaties laikas tinka imtis darbų sode ir darže.
  • Šiuo metu galite imtis kūrybos, lankytis parodose ir koncertuose. Padidėjęs jautrumas leis labiau įsijausti ir išgyventi kur kas daugiau.
  • Per pilnatį galite ieškoti ligų. Ir nors jų rasti niekas nepageidauja, tačiau šiuo laiku gerokai dažniau nei kitu galima diagnozuoti negalavimą, kurio ilgai niekas negalėjo nustatyti.
  • Pilnatis jus labai veikia? Daugiau laiko praleiskite vienumoje, ramiai, tinka medituoti ir melstis.

Mėnulio ciklai labiau veikia moteris

Mėnulis asocijuojasi su moteriška energija, intuicija, dvasiniais, nematomais dalykais, todėl šis dangaus kūnas labiau veikia moteris nei vyrus. Juk ir moters fiziologinis ciklas toks pat kaip Mėnulio. Todėl nuo senų laikų per pilnatį daugelyje kultūrų buvo atliekami įvairūs ritualai, padedantys sustiprinti intuiciją, aktyvinti pasąmonę, ir gauti atsakymus į norimus klausimus.