Po 25 metų santuokos skiriasi S.Stallone ir J.Flavin: aktoriui – rimti žmonos kaltinimai

Sylvesteris Stallone su žmona Jennifer Flavin su dukromis / Scanpix ir socialinių tinklų nuotr.
Šaltinis: Žmonės
AA

Veiksmo filmų aktorius Sylvesteris Stallone po 25 santuokos metų skiriasi su buvusiu modeliu, jo trijų dukrų motina Jennifer Flavin. Užsienio žiniasklaida praneša, kad skyrybų iniciatorė – pati Jennifer.

Jennifer Flavin penktadienį Floridoje pateikė skyrybų dokumentus, rašo „TMZ“. Pranešama, kad buvęs modelis aktorių kaltina turto perkėlimu iš santuokinių lėšų.

„Remiantis informacija ir įsitikinimu, vyras tyčia išskaidė, išeikvojo ir (arba) iššvaistė santuokinį turtą, o tai turėjo neigiamą finansinį poveikį šeimos turtui. Pagal Floridos valstijos įstatymų 61.075 straipsnį teisingumas reikalauja, kad sutuoktinei būtų atlyginta ir kompensuota, jos naudai nelygiai padalijant santuokinį turtą. Be to, vyrui turėtų būti uždrausta bylos nagrinėjimo metu parduoti, perleisti ar išskaidyti bet kokį turtą“, – rašoma skyrybų dokumentuose.

Sylvesteris Stallone su žmona Jennifer Flavin ir dukromis Sistine Stallone, Scarlet Stallone ir Sophia Stallone / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Skyrybų dokumentuose pažymima, kad J.Flavin nori išskirtinės nuosavybės teisės į jų namą Palm Byče, kol vyks skyrybų procesas.

Visai neseniai akyliausi S.Stallone gerbėjai sukluso dėl jo tatuiruotės. Daug metų aktoriaus ranką puošė žmonos Jennifer Flavin portretas, tačiau neseniai šią tatuiruotę Sylvesteris pakeitė savo mirusio šuns atvaizdu.

Paklaustas, kodėl pašalino žmonos portretą, aktoriaus atstovas „Daily Mail“ sakė: „Ponas Sylvesteris Stallone ketino atnaujinti savo žmonos Jennifer tatuiruotės atvaizdą, tačiau rezultatai buvo netinkami ir, deja, nepataisomi“.

Sylvesteris Stallone ir Jennifer Flavin susituokė 1997 metais. Pora užaugino tris dukras: Sophia Rose, Sistine Rose ir Scarlet Rose.

Fotogalerija:

Sylvesteris Stallone ir Jennifer Flavin (16 nuotr.)
+10
Skaitykite daugiau