Po Britų muzikos apdovanojimų – Adele šėlionės naktiniame klube: rėkė, šoko ir sukosi ant stulpo

Adele / „Twitter“ ir „Scanpix“ nuotr.
Adele / „Twitter“ ir „Scanpix“ nuotr.
15min.lt
Šaltinis: Žmonės
2022-02-12 10:39
AA

Vasario 8-ąją Britų muzikos apdovanojimuose net tris statulėles susižėrusi Adele savo sėkmę nusprendė atšvęsti naktiniame klube. Čia ji linksminosi kaip niekad anksčiau ir panašu, kad galbūt persistengė – šoko ant stulpo, nusirengė iki liemenėlės bei pargriuvo, rašo dailymail.co.uk.

Britų dainininkė naktiniame klube atsirado dėl renginio „Porn Idol“, kurį stebėjo iš VIP ložės. Vis dėlto po vidurnakčio vykęs vakarėlis netikėtai pasisuko kita linkme, kai Adele su draugų būriu nusprendė patraukti link užpakalinių klubo durų.

Įdomu tai, kad atlikėja, kuri praeitų metų spalį sakė metusi gerti, šįkart nepraleido progos paragauti vieno ar kito gėrimo. Nors pati po kurio laiko dėl šio elgesio pravirko, tačiau gerbėjai rado progos ir pasidžiaugti – juk ką tik prasilenkė su savo mėgstamiausia dainininke.

Vis dėlto iki to momento, kol ji dar nebuvo apsipylusi ašaromis ir gailėjosi dėl savo veiksmų, Adele parodė ir siautulingą pusę. Iš pradžių ji elegantiškai nusileido iš VIP ložės, o tada nusprendė įsiveržti į sceną.

Žinoma, gerbėjai neteko žado, nes vakaras pakrypo netikėta linkme. O netikėtumas pasirodė dar ryškesnis, kai žvaigždė nusprendė šokti ant naktinio klubo stulpo, rėkti ir net išsirengti.

Negana to, akimirką užfiksavę žiūrovai atkreipė dėmesį, kad ant scenos ji sukosi su itin prabangiu „Fendi“ kostiumu, kurį buvo galima pamatyti ir savaitgalį vykusiuose Britų muzikos apdovanojimuose.

Vaizdo įraše, kuriuo pasidalijo gerbėjas, matyti, kaip Adele prašo tarti „paskutinį žodį“ striptizo konkurse. Tada dainininkė prašo Cheryl suglausti savo marškinius, nes ji sakė save „susišlapinusi ir suplėšusi marškinius.“ 

Adele su širdies draugu Richu Paulu / Vida Press nuotr.

15min primena, kad tą pačią dieną Adele kalbėjo apie norą susilaukti vaikų ir galimas sužadėtuves su mylimuoju Richu Paulu.

Pasirodžiusi BBC One kanalo laidoje, 33 metų dainininkė kreipėsi į gerbėjus, teigdama, kad „apgailestauja“ dėl to, jog paskutinę minutę atšaukti jos koncertai Las Vegase. Visgi pridūrė, kad jei būtų jų neatšaukusi, jie nebūtų pilnaverčiai ir nuviltų klausytojus.

Tačiau Adele pažadėjo, kad minėti koncertai įvyks dar šiemet, nes vėliau ji turi rimtų ketinimų asmeniniame gyvenime – kitais metais planuoja susilaukti kūdikio su savo mylimuoju sporto agentu Richu Paulu, rašo dailymail.co.uk.

Adele sulaukė ir klausimo apie kalbas dėl sužadėtuvių. Tokius gandus pakurstė jos ranką papuošęs žiedas su deimantais, su kuriuo ji prieš kelias dienas pasirodė Britų muzikos apdovanojimuose.

Laidos vedėjui pasiteiravus, ar kalbos gali būti tiesa, atlikėja jų nepatvirtino, bet ir nepaneigė.

„Jei būčiau susižadėjusi, ar aš kažkada tai kam nors pasakyčiau?“, – mįslingai kalbėjo Adele

Adele ir Richas Paulas (10 nuotr.)
+4