Adele – apie skandalą po atšauktų koncertų, sužadėtuves ir kūdikį su Richu Paulu

Adele su mylimuoju Richu Paulu / „Scanpix“ nuotr.
Adele su mylimuoju Richu Paulu / „Scanpix“ nuotr.
15min
Šaltinis: Žmonės
2022-02-11 15:09
AA

Pastarąjį pusmetį apie britų superžvaigždę Adele kalbama labai daug. Kardinalūs išvaizdos pokyčiai, ilgai lauktas, jausmingas albumas, apdovanojimai ir naujas mylimasis Richas Paulas davė peno kalboms. Apie tai pati Adele prabilo 2021-ųjų lapkritį, duodama kaip niekad atvirą interviu Oprah Winfrey. Atrodo, vėl atėjo laikas atsiverti: Adele prakalbo apie skandalus ir su R.Paulu planuojamą šeimos pagausėjimą.

Pasirodžiusi BBC One kanalo laidoje, 33 metų dainininkė kreipėsi į gerbėjus, teigdama, kad „apgailestauja“ dėl to, jog paskutinę minutę atšaukti jos koncertai Las Vegase. Visgi pridūrė, kad jei būtų jų neatšaukusi, jie nebūtų pilnaverčiai ir nuviltų klausytojus.

Tačiau Adele pažadėjo, kad minėti koncertai įvyks dar šiemet, nes vėliau ji turi rimtų ketinimų asmeniniame gyvenime – kitais metais planuoja susilaukti kūdikio su savo mylimuoju sporto agentu Richu Paulu, rašo dailymail.co.uk.

Adele / „Scanpix“ nuotr.
Adele žiedas / „Scanpix“ nuotr.

Adele sulaukė ir klausimo apie kalbas dėl sužadėtuvių. Tokius gandus pakurstė jos ranką papuošęs žiedas su deimantais, su kuriuo ji prieš kelias dienas pasirodė Britų muzikos apdovanojimuose.

Laidos vedėjui pasiteiravus, ar kalbos gali būti tiesa, atlikėja jų nepatvirtino, bet ir nepaneigė.

„Jei būčiau susižadėjusi, ar aš kažkada tai kam nors pasakyčiau?“, – mįslingai kalbėjo Adele.

Adele su širdies draugu Richu Paulu / Vida Press nuotr.

Adele dar kartą paminėjo savo širdies draugą, kai Grahamas Nortonas paklausė jos, kas vis dėlto lėmė tai, kad teko atšaukti koncertus Las Vegase. Praėjusį mėnesį žvaigždė su ašaromis pranešė šią savo žinią gerbėjams, likus mažiau nei dienai iki numatyto pirmojo pasirodymo.

„Stengiausi iš visų jėgų ir tikrai maniau, kad laiku galėsiu viską suspėti, – paaiškino Adelė. – Apgailestauju, kad taip tęsiau iki paskutinės minutės. Tai būtų buvęs tikrai nevykęs šou, ir aš negalėjau tokiam ryžtis.

Las Vegaso viešbutis „Caesar's Palace“ ir Adele / Shutterstock ir „Instagram“ nuotr.

Dabar dirbame, bet nenoriu skelbti naujų datų, kol nesužinosiu, kad viskas tikrai bus paruošta. Kuo anksčiau galėsiu paskelbti, tuo geriau, bet aš tiesiog negaliu skelbti, kol nesame tikri, kad pasiruošime laiku. Šiais metais tai tikrai 100 proc. įvyks. Tai turi įvykti šiais metais, nes turiu planų kitiems metams. Įsivaizduokite, jei turėčiau atšaukti koncertus, nes laukčiausi kūdikio!“, – prisipažino Adele.

Netrukus ji vėl užsiminė apie šeimos planus, sakydama: „Man reikia šiek tiek laiko, kad galėčiau iš naujo pasikrauti, ir aš norėčiau turėti daugiau vaikų – tik dabar jaučiuosi taip, lyg užmigau prieš devynerius metus, kai susilaukiau sūnaus.“

G.Nortonas taip pat paklausė žvaigždės apie jos sėkmę Britų muzikos apdovanojimuose antradienio vakarą, iš kurių ji grįžo su trimis statulėlėmis. Adele triumfavo ir Metų atlikėjo nominacijoje, ir ceremonijos metu pažėrė kritikos dėl to, kad buvo panaikintas šios kategorijos skirstymas pagal lytį.

„Suprantu, kodėl pasikeitė šio apdovanojimo pavadinimas, bet man labai patinka būti moterimi ir moterimi menininke“, – sakė Adele.

Adele / „Scanpix“ nuotr.

O atsiimdama apdovanojimą už Metų albumą, Adele netramdė emocijų ir šį laimėjimą skyrė savo sūnui Angelo bei savo buvusiam vyrui, berniuko tėvui Simonui Konecki. Laidoje „The Graham Norton Show“ prisimindama tą akimirką, dainininkė teigė: „Esu labai laiminga, tikrai sužavėta. Savo kalboje norėjau pažymėti kitus žmones ir savo sūnų, kuris dabar yra pakankamai suaugęs. Jie yra mano mažieji sielos draugai – Angelo ir Simonas. Mes esame išsiskyrę, bet nepaisant to, puikiai sutariame.“