Po E.Dragūno skandalingo pasisakymo A.Valinskas tebesiekia teisybės: nepadėjo ir Selo skambutis

Arūnas Valinskas, Egidijus Dragūnas / 15min nuotr.
Šaltinis: Žmonės
AA

Dar vasarą atlikėjas Egidijus Dragūnas įsivėlė į naują skandalą, kai pareiškė, kad jo kitas koncertas bus tuomet, „kai užmušit Valinską“. Ir nors prabėgo jau pusmetis, Arūnas Valinskas šios istorijos nelinkęs pamiršti. Skandalingus pasisakymus vis dar vertina ir teisėsauga, tad Selui gali grėsti nauji teisiniai nemalonumai.

Kaip jau anksčiau rašė Žmonės.lt, liepą buvo paviešintas Egidijaus Dragūno tiesioginės transliacijos „Instagram“ platformoje įrašas, kai sekėjų paklaustas apie būsimus koncertus, atlikėjas atrėžė: „Kada koncas? Koncas tada, kai užmušit Valinską ir atnešit man jo galvą.“

Šokiruojantys jo pasisakymai, be jokios abejonės, sukėlė pasipiktinimą socialiniuose tinkluose. Tąkart portalui Žmonės.lt susisiekus su Sel lyderio įraše minimu Arūnu Valinsku, šis svarstė: „Diagnozė viena – nereikia maišyti alkoholio su narkotikais, kita vertus, jei jau tai padarei, tai neviešink jokių įrašų.“

Arūnas Valinskas / Teodoro Biliūno nuotr.

Netrukus A.Valinskas dėl viešų E.Dragūno pasisakymų pasitarė su teisininkais ir nutarė visko taip nepalikti.

„Priėmiau sprendimą. Dabar ruošiama medžiaga ir toliau su Egidijumi kalbės teisininkai“, – tąkart portalui Žmonės.lt teigė A.Valinskas.

Visgi, nors nuo to laiko praėjo jau pusmetis, istorija dar toli gražu nebaigta. Tai laidų vedėjas ir prodiuseris patvirtino portalui lrt.lt duotame komentare.

„Dabar vyksta skundų ir pareiškimų svarstymo stadija ir kol kas aš nelabai daugiau galiu komentuoti. Kol kas vyksta tyrimas“, – teigė A.Valinskas.

Arūnas minėtam portalui taip pat atskleidė, kad dėl E.Dragūno pasisakymų kreipėsi ir į policiją, be to, buvo sulaukęs ir paties E.Dragūno skambučio, tačiau išspręsti situacijos jis nepadėjo.

Egidijus Dragūnas / Lukas Balandis / BNS nuotr.

Primename, kad juoda katė tarp E.Dragūno ir Arūno Valinsko perbėgo kur kas anksčiau – vasarį, kai Sel lyderis publikavo vaizdo įrašą, kuriame kalbėjo apie karą Ukrainoje.

„Daug žmonių manęs klausia nuomonės, ką aš manau apie viską ir kodėl tyliu, kodėl nieko nepasakau. Mano nuomonė yra tokia: yra žmonės, kurie sukuria ginklą, yra žmonės, kurie paliečia ginklą, yra žmonės, kurie gali šaut į žvėrį, ir yra tie, kurie gali šaut į žmogų. Tai va ten vyksta natūralus planetos išvalymas. Tegu jie ten b... šaudosi, aš už taiką“, – savo vaizdo įraše sakė E.Dragūnas, tačiau netrukus jį ištrynė.

Tąkart sunkiai suvokiamu E.Dragūno pareiškimu pasipiktino ne vienas žinomas Lietuvos žmogus ir Sel grupės nariai. Netrukus po įvykio jie pareiškė paliekantys grupę. Į prieštaringus E.Dragūno pasisakymus karo Ukrainoje tema tuomet sureagavo ir A.Valinskas, paraginęs nuo atlikėjo atsiriboti.

„Mielieji. Kreipiuosi į visas žiniasklaidos priemones – radijo stotis, TV kanalus, portalus ir t.t. Tiesiog prašau išimti iš savo grojaraščių, repertuarų, aprašomų naujienų tokį išgamą kaip Egidijų Dragūną – Selą. Pamirškime, kad jo nebebūtų mūsų gyvenimuose.

Tegul tie jo suknisti koncertai tampa praeitimi, kuri niekada nesugrįš. Jis yra absoliutus degradas, kuriam nekaltų vaikų žudymas yra pasaulio apsivalymas! Tai gal apsivalykime nuo jo paties. Mes be jo tos kūrybos kažkaip išgyvensime, jis be klausytojų ir žiūrovų koncertuose tikrai padvės. Ko nuoširdžiai jam ir linkiu“, – rašė A.Valinskas.

Rodos, kai kurie nuo E.Dragūno po skandalo išties atsiribojo – jo dainų nusprendė negroti radijo stotys, atšauktas vasarą Klaipėdoje turėjęs vykti atlikėjo koncertas, jis nepasirodė ir liepos 29-ąją Kaune vykusiame renginyje „Jachtklubas Open Air 2022“.

Kilus E.Dragūno skandalui, kai kurie pastebėjo, kad ir paties A.Valinsko pasisakymai kadaise nuskambėjo plačiai, o dėl jų net buvo pradėtas ikiteisminis tyrimas. 2020-aisiais nuskambėję Arūno Valinsko žodžiai, kad tokius kaip Valdemaras Tomaševskis esą reikėtų šaudyti po vieną per metus, sukėlė daugybę reakcijų. Dėl šių žodžių Vilniaus apylinkės prokuratūroje buvo pradėtas tyrimas, tačiau galiausiai jis nutrūko. Tąkart Vilniaus apylinkės prokuratūros prokurorė, įvertinusi gautus duomenis, nusprendė nutraukti tyrimą, nes A.Valinsko pasisakyme nusikaltimo požymių neįžvelgė.

Paklaustas, kaip šiandieną vertina visuomenėje kilusias diskusijas dėl E.Dragūno ir jo paties situacijų panašumo, A.Valinskas atsakė: „Į šį klausimą jau atsakė prokuratūra. Tai palauksime, ką atsakys į dabartinį klausimą“, – portalui Žmonės.lt sakė A.Valinskas.

Skaitykite daugiau