Arūnas Valinskas priėmė sprendimą dėl Egidijaus Dragūno: kreipėsi į teisininkus

Egidijus Dragūnas ir Arūnas Valinskas / BNS Foto nuotr.
Egidijus Dragūnas ir Arūnas Valinskas / BNS Foto nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2022-07-18 17:01
AA

Egidijaus Dragūno vardas ir vėl aidi skandaluose – savaitgalį nuskambėjo šokiruojantis atlikėjo pasisakymas, neva koncertą surengs tik tada, kai „užmušit Valinską ir atnešit man jo galvą“. Į tokius Sel lyderio žodžius netruko sureaguoti ir pats laidų vedėjas, prodiuseris Arūnas Valinskas. Pirmadienį jis pateikė sprendimą dėl tolimesnių savo veiksmų.

Dar pirmadienio dieną portalui 15min susisiekus su Lietuvos Policijos departamento komunikacijos skyriaus patarėja Revita Janavičiūte, ši patikino, kad tyrimas dėl šokiruojančių E.Dragūno pasisakymų nepradėtas. Anot specialistės, veiksmų bus imamasi, jei į policijos pareigūnus kreipsis pats A.Valinskas.

Pirmadienio pavakarę portalui Žmonės.lt susisiekus su pačiu A.Valinsku, jis patikino, kad dėl viešų Sel lyderio pasisakymų kaip tik tarėsi su teisininkais.

„Taip, priėmiau sprendimą. Dabar ruošiama medžiaga ir toliau su Egidijumi kalbės teisininkai“, – portalui Žmonės.lt nedaugžodžiavo A.Valinskas.

Kilus E.Dragūno skandalui, kai kurie pastebėjo, kad ir paties A.Valinsko pasisakymai kadaise nuskambėjo plačiai, o dėl jų net buvo pradėtas ikiteisminis tyrimas. 2020-aisiais nuskambėję Arūno Valinsko žodžiai, kad tokius kaip Valdemaras Tomaševskis esą reikėtų šaudyti po vieną per metus, sukėlė daugybę reakcijų. Dėl šių žodžių Vilniaus apylinkės prokuratūroje buvo pradėtas tyrimas, tačiau galiausiai jis nutrūko. Vilniaus apylinkės prokuratūros prokurorė, įvertinusi gautus duomenis, nusprendė nutraukti tyrimą, nes A.Valinsko pasisakyme nusikaltimo požymių neįžvelgė.

Paklaustas, kaip šiandieną vertina visuomenėje kilusias diskusijas dėl E.Dragūno ir jo paties situacijų panašumo, A.Valinskas atsakė: „Į šį klausimą jau atsakė prokuratūra. Tai palauksime, ką atsakys į dabartinį klausimą“, – portalui Žmonės.lt sakė A.Valinskas.

Žmonės.lt primena, kad savaitgalį buvo paviešintas E.Dragūno tiesioginės transliacijos „Instagram“ platformoje įrašas, kuomet sekėjų paklaustas apie būsimus koncertus, E.Dragūnas atrėžė: „Kada koncas? Koncas tada, kai užmušit Valinską ir atnešit man jo galvą“, – A.Tapino paviešintame įraše kalbėjo E.Dragūnas.

Šokiruojantys atlikėjo pasisakymai, be jokios abejonės, sukėlė pasipiktinimą socialiniuose tinkluose. Tąkart portalui Žmonės.lt susisiekus su Sel lyderio įraše minimu A.Valinsku, šis patikino, kad sprendimo, ar dėl tokių E.Dragūno viešų pasisakymų kreipsis į teisėsaugą, dar nėra priėmęs.

„Aš tik iš jūsų išgirdau. Diagnozė viena – nereikia maišyti alkoholio su narkotikais, kita vertus, jei jau tai padarei, tai neviešink jokių įrašų. Dar nežinau, ar kreipsiuosi į teisėsaugą. Tiesą sakant, viskas labai staiga, iškart negaliu pasakyti“, – tąkart portalui Žmonės.lt sakė A.Valinskas.

Arūnas Valinskas / Teodoro Biliūno nuotr.

Tiesa, juoda katė tarp E.Dragūno ir Arūno Valinsko perbėgo kur kas anksčiau – dar vasarį, kai Sel lyderis papublikavo vaizdo įrašą, kuriame kalbėjo apie karą Ukrainoje.

„Daug žmonių manęs klausia nuomonės, ką aš manau apie viską ir kodėl tyliu, kodėl nieko nepasakau. Mano nuomonė yra tokia: yra žmonės, kurie sukuria ginklą, yra žmonės, kurie paliečia ginklą, yra žmonės, kurie gali šaut į žvėrį, ir yra tie, kurie gali šaut į žmogų. Tai va ten vyksta natūralus planetos išvalymas. Tegu jie ten b... šaudosi, aš už taiką“, – savo vaizdo įraše sakė E.Dragūnas, tačiau netrukus jį ištrynė.

Tąkart sunkiai suvokiamu E.Dragūno pareiškimu pasipiktino ne vienas žinomas Lietuvos žmogus ir Sel grupės nariai. Netrukus po įvykio jie pareiškė paliekantys grupę. Į prieštaringus E.Dragūno pasisakymus karo Ukrainoje tema tuomet sureagavo ir A.Valinskas, paraginęs nuo atlikėjo atsiriboti.

„Mielieji. Kreipiuosi į visas žiniasklaidos priemones – radijo stotis, TV kanalus, portalus ir t.t. Tiesiog prašau išimti iš savo grojaraščių, repertuarų, aprašomų naujienų tokį išgamą kaip Egidijų Dragūną – Selą. Pamirškime, kad jo nebebūtų mūsų gyvenimuose.

Tegul tie jo suknisti koncertai tampa praeitimi, kuri niekada nesugrįš. Jis yra absoliutus degradas, kuriam nekaltų vaikų žudymas yra pasaulio apsivalymas! Tai gal apsivalykime nuo jo paties. Mes be jo tos kūrybos kažkaip išgyvensime, jis be klausytojų ir žiūrovų koncertuose tikrai padvės. Ko nuoširdžiai jam ir linkiu“, – rašė A.Valinskas.

Rodos, kai kurie nuo E.Dragūno po skandalo išties atsiribojo – jo dainų nusprendė negroti radijo stotys, atšauktas šią vasarą Klaipėdoje turėjęs vykti atlikėjo koncertas, jis nepasirodys ir liepos 29-ąją Kaune vyksiančiame renginyje „Jachtklubas Open Air 2022“.