Po incidento namų kieme sužalota princesė Anne atsidūrė ligoninėje

Princesė Anne / „Vida Press“ nuotr.
Princesė Anne / „Vida Press“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2024-06-24 14:46
AA

Pirmadienį Bakingamo rūmai pranešė, kad princesė Anne atsidūrė ligoninėje.

Kaip rašo „Telegraph“, 73 metų princesė Anne „po incidento savo Gatkombo parko valdose patyrė nedidelius sužalojimus ir smegenų sukrėtimą“.

Manoma, kad princesę vakar vakare vaikštinėjant Gatkombo parko teritorijoje sužalojo arklys. Ji buvo nežymiai sužeista į galvą.

Atvykę medikai suteikė jai pirmąją pagalbą įvykio vietoje, po to ji buvo nuvežta į Southmeado ligoninę Bristolyje, kur jai buvo atlikti atitinkami tyrimai.

„Karalius informuotas ir kartu su visa karališkąja šeima siunčia princesei savo meilę ir linkėjimus greitai pasveikti“, – sakoma rūmų pareiškime.

73 metų princesė liks ligoninėje pietvakarių Anglijoje, kol medikai matys poreikį, nurodė rūmai.

Princesė, dalyvavusi 1976 metų Monrealio olimpinėse žaidynėse jodinėjimo rungtyje, pastaruoju metu ėmėsi papildomų karališkųjų pareigų, kol karalius ir jo marti Velso princesė Catherine gydosi nuo vėžio.

Tačiau Bakingamo rūmai pranešė, kad jos įsipareigojimai ateinančią savaitę bus atidėti. Be kita ko, antradienį princesė Anne planavo dalyvauti pokylyje Jungtinėje Karalystėje viešinčių Japonijos imperatoriaus ir imperatorienės garbei.