Po laimėjimo „Kaukėse“ – netikėta Stanislavo Stavickio-Stano žmonos Indrės reakcija

Stanislavas Stavickis-Stano su žmona ir vaikais / Svetlanos Bolnienės ir asmeninio albumo nuotr.
Šaltinis: Pranešimas spaudai
AA

Stanislavas Stavickis-Stano atvirauja, kad nuslėpti nuo šeimos, jog dalyvauja slapčiausiame Lietuvoje projekte, jam nebuvo sunku. Jis pats dažnai dirba prie įvairių televizijos projektų muzikos prodiuseriu. Kai žmona paklausdavo, kur dingsta visai dienai, jo atsakymas buvo paprastas – vienam muzikos šou kuriu muziką. Toks atsakymas niekam šeimoje nekėlė daugiau klausimų, taigi Stano ramia širdimi galėjo pasinerti į slapstymosi žaidimą.

„Kai aš gavau Burokėlio kaukę, man ji pasirodė baisi ir pasidarė labai liūdna, galvojau, kad su tokia kauke iškrisiu jau pirmoje laidoje. Kai išėjau pirmą kartą į sceną, tą patvirtino ir komisija savo komentarais. Jie sakė, kad su tokia kauke reikia eiti vaikus gąsdinti, o ne dainuoti. Patekimas į finalą man pačiam buvo didžiulė staigmena ir visiškai nesitikėjau, kad toks personažas laimės.

Mes su šeima turime tradiciją ir kiekvieną sekmadienį žiūrime „Kaukes“ ir aš paklausiau vaikų, kas laimės, jie iš karto pasakė, kad Burokėlis, ir reikia už jį balsuoti. Man tai buvo labai netikėta, bet tą sekundę pajutau, kad vis dėlto Burokėlis gali laimėti“, – dar nespėjus nuslūgti emocijoms kalbėjo muzikos prodiuseris, atlikėjas ir rašytojas Stanislavas Stavickis-Stano, kuris besislėpdamas po Burokėlio kauke tapo trečiojo šou „Kaukės“ sezono nugalėtoju.

Pamatykite, kaip reagavo Stano žmona ir vaikai:

Kai sekmadienio vakarą visa šeima ramiai stebėjo intriguojančio šou atomazgą ir Burokėlis nusiėmė kaukę , Stano žmona Indrė ilgai negalėjo patikėti:

„Ji nė sekundės nieko neįtarė ir pasakė – kaip baisu! Reiškia, tu mane gali apgaudinėti ir kitose srityse ir aš nieko neįtarsiu! Ji tikrai negalėjo patikėti tuo ką pamatė!“ – pasakodamas juokiasi Stano ir priduria: „Vis dėlto, kai žmona šiek tiek atsigavo, atėjo pas mane ir pasakė – bet tu gi ir esi Burokėlis! Aišku, tavo klausytojai ir žmonės to nežino, bet namuose tu toks ir esi! Tau nieko nereikėjo apsimetinėti! Nors man pačiam atrodo, kad aš labiau lėlytė, o vaikams turbūt aš slibinas, nes visada viską matau ir žinau, kas ką daro. Bet šiaip, kai dabar pagalvoju, yra labai smagu, kad užsidėjęs kaukę tu tam tikra prasme gali ją nusiimti.“

Stano prisipažįsta, kad ilgai bandė suprasti, kodėl tiesmukas ir grubus personažas tapo mylimiausia šio sezono žiūrovų kauke.

„Man iš tiesų labai keista ši situacija. Bet aš galvoju, kad paaiškinimas yra labai paprastas. Kad ir kaip Burokėlis besistengtų būti blogas, kaip besibartų su komisija, jam viso projekto metu buvo svarbios tokios pačios vertybės kaip ir visiems. Jis mylėjo Lėlę ir buvo širdyje geras, o tas jo tiesmukumas ir naglumas buvo tiesiog Burokėlio kaukė!“

Stanislavas Stavickis-Stano, Giedrius Savickas / Svetlanos Bolnienės nuotr.

Sekmadienį 19:30 val. per LNK laukia speciali šou „Kaukės“ laida, kurioje bus atskleistos visos likusios paslaptys. Be to, pirmą kartą bus galima pamatyti, kaip garsenybės galvojo užuominas, ruošėsi pasirodymams ir ką veikė užkulisiuose laukdamos savo pasirodymų.

Stanislavas Stavickis-Stano projekte „Kaukės“ (17 nuotr.)
+11
„Kaukių“ finalas (55 nuotr.)
+49
Skaitykite daugiau