Po „Lietuvos balso. Kartos“ finalo – vakarėlis Kaune: Nomeda Kazlaus šventė pergalę

Po „Lietuvos balso. Kartos“ finalo – vakarėlis Kaune / LNK nuotr.
Po „Lietuvos balso. Kartos“ finalo – vakarėlis Kaune / LNK nuotr.
Šaltinis: Pranešimas spaudai
2024-05-13 16:01
AA

Sekmadienio vakarą Kauno Žalgirio arenoje įvyko profesionaliausio muzikinio projekto šalyje „Lietuvos balsas. Kartos“ didysis finalas. Tris valandas trukusiame muzikos šou paaiškėjo, jog nugalėtojo titulas ir LNK įsteigti penkiolika tūkstančių eurų atiteko vieninteliams Nomedos Kazlaus finalistams – vaikinų grupei T3.

Grupė T3 susibūrė prieš pat projektą „Lietuvos balsas. Kartos“. Grupės nariai Ovidijus ir Ignas jau dalyvavo „Lietuvos balsas“ projekte kaip solistai. Ovidijus prieš penkerius metus sugebėjo atsukti tris iš keturių mokytojų kėdžių ir šeštajame sezone nukeliavo iki tiesioginių kovų. Tuo metu dėl absoliučią klausą turinčio Igno aštuntame sezone kovėsi visi keturi projekto mokytojai, susižavėję išskirtiniu vaikino muzikalumu ir neeiliniu gebėjimu tą pačią dainą atlikti net keliais muzikos stiliais.

Vis tik tą kartą nokautų etape Igno kelionė projekte baigėsi. Iš Tauragės kilę vaikinai jau spėjo įrašyti ir savo pirmąjį kūrinį kartu ir planuoja tęsti savo, kaip grupės kelionę didžiojoje muzikos scenoje.

Vakarėlio akimirkos – nuotraukų galerijoje:

Po „Lietuvos balso. Kartos“ finalo – vakarėlis Kaune (17 nuotr.)
+11

Finalas vyko dviem balsavimo etapais: pirmajame žiūrovai nusprendė, kad keturiais superfinalistais tapo Beno komandos dalyviai grupė „Fuzija“ ir Ericos Jennings bei jos sūnaus Prano duetas, Vaido Baumilo komandos dalyvių Rugilės ir Emilijos duetas bei Nomedos Kazlaus mokiniai grupė T3, kurie nuo pat pradžių balsavimo buvo ryškūs lyderiai.

Po šio etapo visi balsai buvo anuliuojami ir balsavimas paleistas iš naujo, o keturi į superfinalą patekę dalyviai scenoje pasirodė ir dar vieną kartą. T3 tapo absoliučiais lyderiais superfinalo balsavimo metu ir išplėšė užtikrintą pergalę.

„Lietuvos balsas. Kartos” finalas Kauno „Žalgirio“ arenoje (187 nuotr.)
+181

Finalo metu buvo paskelbta ir didžioji intriga – naujojo,12-ojo „Lietuvos balsas“ sezono mokytojai, kuriais tapo Mantas Jankavičius, Gabrielė Vilkickytė, Benas Aleksandravičius ir jo mylimoji bei šiuo metu viena sėkmingiausių šalies atlikėjų Jessica Shy.

Užbaigti įspūdingą sezoną ir atšvęsti ypatingai sėkmingus projekto reitingus į vakarėlį „Volfas Engelman Galerijoje“ susirinko ir visas projekto žvaigždžių desantas: mokytojai Nomeda Kazlaus, Gabrielė Vilkickytė, Vaidas Baumila, projekto vedėjai – Rolandas Mackevičius ir Eglė Jurgaitytė, ELITAZ gyvo garso grupė, kurioje ir jos muzikos prodiuseris bosistas Julius Valančauskas, atlikėjas Giedrius Nakas, projekto vyriausiasis prodiuseris Gediminas Jaunius, stilistė Milda Metlovaitė, bei daugelis kitų prie projekto dirbusių profesionalų ir jį gyvai arenoje stebėjusių žvaigždžių. Kartu savo pergalę šventė ir grupės T3 vaikinai: Dovydas Petrošius, Ignas Novikovas ir Ovidijus Bugdinas.

„Lietuvos balsas. Kartos” finalo raudonasis kilimas (86 nuotr.)
+80