Po M.A.M.A „ba.“ atšaukė koncertą Klaipėdoje: „Per grupės 10 gyvavimo metų toks atvejis – pirmas“

Grupė „ba.“ / Eriko Ovčarenko / BNS ir Manto Repečkos nuotr.
Šaltinis: Žmonės
AA

Rokeriai „ba.“ šeštadienį Klaipėdoje turėjo pristatyti savo griausmingą albumą „NAUTO“ ir pajūryje surengti nepamirštamą koncertą. Visgi gerbėjams teko nusivilti – pasirodymas paskutinę akimirką buvo atšauktas. Grupės lyderis Benas Aleksandravičius paaiškino, kas įtakojo šį sprendimą.

Sausio 6 d. grupė „ba.“ koncertavo Vilniuje, „Compensa“ koncertų salėje, sausio 14 d. Kaune – kino teatre „Daina“, o sausio 28 d. turėjo pasirodyti Klaipėdos „Hofe“.

Tiesa, nors ir koncertai Vilniuje ir Kaune įvyko be jokių trukdžių, visgi paskutinįjį, Klaipėdoje, grupei teko atšaukti. Apie tai kas nutiko, grupės lyderis Benas Aleksandravičius antradienį parašė instagrame:

„Klaipėdos istorija dar toli gražu nesibaigia. Po intensyvių derybų ir sprendimų ieškojimų, šiandien grįžtame su savuoju.

Praėjusį šeštadienį koncertas Hofe įvykti galėjo, tačiau jis būtų visiškai neatitikęs mūsų kokybės standarto ir patiems sau išsikeltos kartelės. Norime pabrėžti, kad dėl to nėra kalta nei grupė, nei techninis personalas, nei garso ir šviesų įmonės su kuriomis dirbame ir dirbsime ateityje. Specialisto komentaras trumpai tariant: koncertui sutrukdė šalia esanti transformatorinė, kuri generuoja didelį elektromagnetinį lauką ir tam tikros instrumentų jautresnės dalys sukeldamos foną trukdo koncertą sugroti kokybiškai. Žmonės buvę angare gali patvirtinti, jog dėjome visas pastangas, kad koncertas įvyktų. Per visus grupės 10 gyvavimo metų ir sugrotus šimtus koncertų tai pirmas toks atvejis.


Paprasčiausias sprendimas būtų renginį skelbti atšauktu ir visiems grąžinti pinigus, tačiau nenorime nešiotis šito juodulio savo ir visos komandos istorijoje, o ir turą turime užbaigti taip kaip priklauso.

Skelbiame jog NAUTO turą uždarysime VASARIO 11 dieną Klaipėdos ŠVYTURIO ARENOJE.

Visi įsigyti bilietai galios FANŲ ZONAI kuri bus prie pat scenos, o į likusią arenos dalį galėsite patekti NEMOKAMAI. Renginį su detalesne informacija paskelbsime rytoj. Į fanų zoną bilietus įsigyti galės ir kiti, jeigu tik to norės.

Dėl susidariusios situacijos ir nepatogumų privalome palikti ir bilietų grąžinimo galimybę. Su jumis susisieks Bilietai.lt“, – rašė Benas Aleksandravičius.

Primename, kad sausio 27 dieną, neįvykusio koncerto išvakarėse, M.A.M.A apdovanojimuose grupė „ba.“ laimėjo net dvi nominacijas – „Metų grupė“ ir „Metų roko muzikos atlikėjas/atlikėja“.

Dviejose kategorijose favorite pripažintos grupės „ba.“ nariai užlipo į sceną atsiimti apdovanojimo visi drauge.

„Aš kiekvienais metais, kai atvarau čia, pasižiūriu vis aukščiau ir aukščiau ir matau vis daugiau žmonių. Ačiū jums, kad klausote lietuviškos muzikos. Noriu visiems padėkoti, bet kartu ir atsiprašyti, nes šiais metais tai yra akivaizdu“, – kalbėjo grupės lyderis Benas Aleksandravičius.

M.A.M.A 2022 apdovanojimų akimirkos / Eriko Ovčarenko / BNS nuotr.

Naujasis „ba.“ albumas „NAUTO“ pasirodė pernai rugsėjo mėnesį. „Tai yra ne tik sunkiausias, bet ir sudėtingiausias mūsų darbas“, – trumpai nupasakoja Benas. Didžiulę įtaką jo skambesiui padarė prodiuseris ir kompozitorius Domas Strupinskas: „Dirbti su Domu buvo mano sena svajonė.“ Į dienos šviesą paleisti „NAUTO“ padėjo LATGA ir AGATA.

Rokerių „ba.“ koncertas Vilniuje (24 nuotr.)
+18
Skaitykite daugiau