Po Sietyno kauke – Katerina Voropaj: „Prisimenu komisijos kalbas ir apie pilvuką, ir apie nėštumą“

Katerina Voropaj, Robertas Kalinkinas, Giedrius Savickas / LNK nuotr.
Katerina Voropaj, Robertas Kalinkinas, Giedrius Savickas / LNK nuotr.
Šaltinis: Pranešimas spaudai
2022-09-25 22:30
AA

Sekmadienį slapčiausiame šou „Kaukės“ netrūko intrigų, simpatijų, o jaudulys buvo toks didelis, kad galima buvo justi net per televizijos ekranus. Laidos pabaigoje penki komisijos nariai turėjo nuspręsti, kieno ilgai slėpta tapatybė bus atskleista.

Šį kartą projektas baigėsi Sietynui. Beveik visi komisijos nariai buvo tvirtai įsitikinę, kad po šia kauke slepiasi vyras. Dauguma spėjo, kad aktorius Dominykas Vaitiekūnas. Maža to, dizaineris Robertas Kalinkinas buvo taip įtikėjęs, kad čia pasislėpęs jo draugas Jonas Nainys, kad pats užlipo ant scenos ir nuėmė galvą. Tačiau vos pamatęs kas slėpėsi po šia kauke, pats negalėjo patikėti savo akimis. Sietynas slėpė žinomos choreografės ir šokėjos Katerinos Voropaj veidą, rašom LNK televizijos pranešime spaudai.

Katerina Voropaj / LNK nuotr.

„Aš viską prisimenu: ir kalbas apie pilvuką, ir apie nėštumą, ir apie netikrus papus“, – vos nusiėmusi kaukę šypsodamasi kalbėjo choreografė, šokėja Katerina Voropaj.

„Noriu asmeniškai atsistojęs tau padėkoti. Šiandien buvo aišku man, kad čia bus Dominykas Vaitiekūnas. Ir, žinok, kai nusiėmei kaukę ir pamatėm tave, man šiurpai nuėjo“, – už apgavystę ir sumaniai paslėptas užuominas Katerinai dėkos atlikėjas Vidas Bareikis.

Katerina Voropaj, Robertas Kalinkinas, Giedrius Savickas / LNK nuotr.

„Gaila, kad taip greitai iškritau, nes norėjosi dar labiau atsiskleisti. Aš esu judrus, judantis žmogus, o ši kaukė labai varžė judesius ir dar nebuvau prie jos pripratusi. Be to, ir pats Sietynas sveria per dvidešimt kilogramų. Tai, patikėkit, yra ką veikti su juo stovėti scenoje. Labai džiaugiuosi, kad laidos režisierė buvo atkakli ir įkalbėjo mane dalyvauti. Tikrai pakartočiau viską dar kartą. Tiesa, tai buvo mano pirmas kartas, kai aš buvau įrašų studijoje ir dainavau. Neįkainojama patirtis“, – džiaugėsi garsi šokėja.

Paklausus, ar neįžeidė komisijos komentarai, Katerina tik juokiasi: „Taip ir turėjo būti! Aš namie prieš veidrodį repetavau vyrišką stovėseną, judesius, nes norėjau juos suklaidinti. Smagiausia tai, kad man pavyko! Aš turiu sveiką humoro jausmą. Todėl tikrai neįsižeidžiau nei dėl vieno žodžio. Va, dabar žinosiu, kad reikia pilvuką numesti, kad reikia užpakaliuką patreniruoti! Manau, kad iš savęs reikia nebijoti pasijuokti.“

Katerina pasakoja, kad viso projekto metu jautėsi tarsi filme: „Aš netikėjau, kad taip vyksta realiame gyvenime. Tu susitari, atvažiuoji į tam tikrą Vilniaus vietą, tave paima automobilis tamsintais stiklais, tu apsirengi juodą sportinę aprangą, užsidedi kaukę ir tave veža kažkur. Viską nusiimti gali tik atsidūręs savo kambarėlyje, kuriame esi vienas ir išeiti gali tik apsirengęs savo kaukę. Jausmas nerealus!“

Katerina Voropaj / LNK nuotr.

Nenuostabu, kad jau po pirmųjų laidų daugelis iš dalyvių sulaukia artimųjų skambučių ir žinučių su klausimais – ar kartais ne tu slepiesi po kauke? Šį kartą garsiai šokėjai pavyko apgauti visus, net artimuosius.

„Niekas nesitikėjo! Absoliučiai niekas net neįtarė, kad aš galėčiau dalyvauti su dainavimu susijusiame projekte! Kai pamatė, kad po Sietynu buvau aš, visiems buvo šokas!“ – sako ji.

Dar daugiau staigmenų ir netikėtumų – sekmadienį, 19.30 val., laidoje „Kaukės“ per LNK televiziją.

Galerija:

Šou „Kaukės“ 3 sezono 3 laida (52 nuotr.)
+46