Po skandalo prabilo Nijolė Pareigytė – atskleidė, kaip viskas iš tiesų įvyko

Praūžus Joninėms, socialiniuose tinkluose paplito vaizdo įrašas, kaip šventinę naktį Radviliškyje susirinkusiuosius linksmino Nijolė Pareigytė-Rukaitienė su pritariančiosiomis vokalistėmis. Ant scenos nuskambusia daina „Man patinka taip gyvent“ nusivylė jos autorė Elena Puidokaitė-Bruzgulienė, geriau žinoma kaip Atlanta. Į jos kritiką galiausiai atsakė ir pati N.Pareigytė, paaiškinusi, kokia iš tiesų buvo situacija.
„Tikrai nemalonu, kad visa tai yra daroma viešai, nes su Atlanta mes esame pažįstamos daugybę metų. Manau, kad galima buvo išsiaiškinti asmeniškai, skambučiu. Bet tą dainą atlikti aš turiu leidimą, skambinausi prieš metus ar kelis, kai ta daina buvo ant bangos. Norėjosi turėti ją repertuare, ypač vestuvėse. Bet dabar aš ją labai retai atlieku. Visgi su komanda nusprendėme per Jonines padainuoti, kadangi ji smagi ir linksma. Viską esame su pritariančiosiomis vokalistėmis repetavusios ne vieną kartą, žodžius aš žinau atmintinai.
Prikeltumėt nors ir naktį – sudainuočiau. Bet, matyt, stresas, jaudulys daro savo. Kartais man ir savų dainų, kurias dainuoju 20 metų ir daugiau, tekstai pakimba. Esu ne robotas“, – Žmonės.lt komentavo Nijolė.
Ji taip pat teigia norinti repertuarą papildyti ir daugiau savo kūrybos dainų.
„Bet šiaip turiu daug savų dainų, nereikia man dainuoti svetimų. Galėčiau savo repertuarą papildyti ir autorinėmis dainomis, bet mano kūrybinė mūza visai ne ten. Pirma turiu išgyventi šią vasarą, nes turiu po 4 renginius kiekvieną savaitę. Nuo pat ryto iki paryčių reikia važiuoti, organizuoti, rengti“, – teigia ji.
Nors nemažai kas socialiniuose tinkluose komentavo, kad atlikėja su pritariančiosiomis vokalistėmis dainavo pagal fonogramą, pati Nijolė tai paneigė.
„Dainą mes atlikome gyvai, be fonogramos, dainavome trimis balsais. Kadangi koncertuose gyvai atliekam dainas, gali būti, kad kokia natelė pabėgo, kokį žodį pametėm. Gavosi kaip gavosi“, – tikino ji.
Atlantos kritika
Socialiniame tinkle „Facebook“, Šiaulių regiono portalo „Visuomenės balsas“ paskyroje buvo paviešintas vaizdo įrašas iš Radviliškio Eibariškių parke vykusio koncerto.
Jame matoma N.Pareigytės-Rukaitienės bei jos scenos kolegių sudainuotas kūrinys „Man patinka taip gyvent“. Atlikėjų pasirodymą pakomentavo pati Atlanta.
„Čia rimtai??? Nu panos duodat, gal negadinkit mano dainos, pradžioj sakyčiau išmokt teisingai reikėtų dainos žodžius, apie visa kita nekalbu“, – pasidalijusi įrašu, brūkštelėjo Atlanta.
Kūrinio atlikimas užkliuvo ne tik atlikėjai, bet ir socialinių tinklų vartotojams. Jų reakcijas skaitykite:
Po Nijolės Pareigytės pasirodymo – komentarų lavina: rėžė, ką mano




