Po skyrybų su garsiu dainininku Rūta Gajauskaitė laimę bando trečiąkart: „Tikiuosi, skirtis nebeteks“

Rūta Gajauskaitė-Zadarnauskienė su vyru Tomu / Asmeninio albumo nuotr.
Šaltinis: Žmonės
AA

„Niekur dingusi kaip ir nebuvau, tiesiog kai žurnalistai prašydavo interviu, – atsisakydavau. Buvo toks laikas, kai norėjau nuo visko atsiriboti. Šiuo metu jaučiuosi laiminga, visos žaizdos ir nuoskaudos užgijo, tad pagalvojau – kodėl turėčiau slapstytis? Apie blogus dalykus šnekame nuolat, gal geriau pasidžiaukime gražiais?“ – Žmonės.lt sako rugpjūtį ištekėjusi renginių vedėja Rūta Gajauskaitė-Zadarnauskienė (33).

Kai prieš trejus metus Rūta skyrėsi su savo antruoju vyru, dainininku Arvydu Vilčinsku, šis kalbėjo, kad daugiau vedyboms tikriausiai niekada nebepasiryš, o štai Rūta prisipažįsta – visada tikėjosi, jog gyvenime dar pavyks sukurti darnią ir gražią šeimą.

Prieš bene pusantrų metų ji su savo dabartiniu vyru susipažino per bendrus pažįstamus – po vieno vakarėlio draugai sugalvojo supažindinti Rūtą su Tomu, tad šis buvo pakviestas parvežti merginų namo.

„Draugai tarsi paspendė „spąstus“, kad mes būtinai susitiktume, tad ir suorganizavo tą parvežimą iš naktinio klubo. Ką gi – parvežė, tuo bendravimas nepasibaigė, o vėliau netgi sužinojau, kad buvau jam į akį kritusi jau seniau“, – šypsodamasi Žmonės.lt pasakoja Rūta.

Rūta Gajauskaitė-Zadarnauskienė su vyru Tomu / Asmeninio albumo nuotr.

Šiuo metu pora laukiasi pirmos bendros atžalos – tiek Tomas, tiek Rūta iš ankstesnių santykių augina po sūnų, tad žinia, kad šįkart pasaulį išvys mergaitė, porai buvo didelis džiaugsmas.

Rūta juokiasi, kad vyro tėvai turi šešis anūkus, jos pačios giminėje taip pat dominuoja berniukai, tad mažylės visi laukia su dideliu nekantrumu – o ji į šį pasaulį ateiti turėtų po Naujųjų.

Nėštumas su daug emocijų

Rūta pasakoja, kad jos vienuolikmečiui sūnui susitaikyti su žinia, kad nebebus vienturtis, prireikė šiek tiek laiko.

„Kai mes jam tai pasakėme, vaiką ištiko lengvas šokas. Jis supyko, sako – kodėl su manimi nepasitarėte?! Įsižeidė!“ – šypsosi pašnekovė.

Be to, sūnus, pats būdamas berniukas, tikėjosi sulaukti brolio, tad žinia apie sesę iš pradžių vėlgi nuliūdino. Vis dėlto Rūta patikina, kad galiausiai sūnus su šia mintimi apsiprato ir jau laukia, kada galės būti vyresnysis brolis savo sesutei.

Rūta Gajauskaitė-Zadarnauskienė / Asmeninio albumo nuotr.

„Dabar viskas tikrai gerai, ir pilvą paglosto, ir pabendrauja, daug kuo man padeda“, – džiaugiasi Rūta.

Ji prisipažino, kad po vienuolikos metų pertraukos vėl lauktis kūdikio ir pačiai kiek baisoka – juolab, kad dėl koronaviruso pandemijos vyras gimdyme, tikėtina, dalyvauti negalės.

„Tikriausiai teks gimdyti vienai, labai gaila, tačiau bus kaip bus. Svarbiausia, kad gimtų sveikas vaikas, o visa kita – tik aplinkybės“, – optimistiškai nusiteikusi R.Gajauskaitė-Zadarnauskienė.

Besilaukianti Rūta Gajauskaitė-Zadarnauskienė su sūnumi / Asmeninio albumo nuotr.

Po skyrybų liko be mylimos veiklos

Būdama santuokoje su dainininku Arvydu Vilčinsku, Rūta buvo save atradusi kaip renginių vedėją, tačiau nesusiklosčius santykiams aplinkybės lėmė ir šios mylimos veiklos pokyčius.

„Labai tą sritį mylėjau, na, tikrai labai. Bet, deja, po skyrybų su Arvydu neturėjau tiek pajamų, kad galėčiau užtikrinti kokybišką šios paslaugos suteikimą. Juk neužtenka tik mokėti gerai vesti renginius – tam reikia aparatūros, vairuotojo pažymėjimo, nes tekdavo nuolat važinėti po skirtingus miestus. O paskui ir nėštumas... Iš tiesų, susidėjo daug kliūčių, kurios lėmė, kad šią mylimą veiklą kol kas teko pastumti į šoną“, – Žmonės.lt prisipažįsta dabar pardavimų srityje dirbanti bei papuošalų gamyba užsiimanti Rūta.

Moteris pasakoja, kad žmonės dar šią vasarą jai rašė besidomėdami dėl galimybių ją pasikviesti kaip renginio vedėją į šventę, tačiau dėl minėtų aplinkybių Rūta teigia atsisakiusi.

„Iš tiesų malonu, kad žmonės sugrįžta, atsimena mane, prašo vesti jau kitas jų šventes. Vadinasi, tikrai nebuvau bloga vedėja, – šypteli. – Galvojau, kad pamirš ir tiek. Na, bet tikiuosi, kad paauginusi dukrytę galėsiu atnaujinti šią veiklą, matysime...“

Rūta Gajauskaitė-Zadarnauskienė su vyru Tomu / Asmeninio albumo nuotr.

Tiki, kad šįkart – amžinai

Rūta tikisi, kad trečias kartas tikrai nemeluos ir šįkart pavyks susikurti šeimyninę laimę, truksiančią iki gyvenimo pabaigos.

„Jaučiu, kad tai mano žmogus, tad labai tikiuosi, kad taip ir bus. Garantuoti mes to, deja, negalime nė vienas, bet tikėtis juk reikia“, – svarsto Rūta.

Jos išrinktajam Tomui – 36-eri metai, pati Rūta netrukus švęs 34-ąjį gimtadienį, tad tiki, kad branda ir buvusios patirtys jiedviem padės puoselėjant bendrą šeimos židinį.

„Nesame naivūs aštuoniolikmečiai, tvirtai žinome, ką darome, abu matę visokio gyvenimo. Sakėme, kad bandysime laikytis vienas kito iš visų jėgų, kad ir kokių situacijų gyvenime nutiks. Šiai dienai jaučiamės tvirtai, duok Dieve, kad taip būtų ir toliau“, – tikisi Rūta.

Rūta Gajauskaitė-Zadarnauskienė džiaugiasi šeimynine laime (10 nuotr.)
+4
Skaitykite daugiau