Po sūnaus netekties – C.Ronaldo žmonos išpažintis: prieš tai patyriau 3 persileidimus

Cristiano Ronaldo ir Georgina Rodríguez su vaikais / Scanpix ir socialinių tinklų nuotr.
Cristiano Ronaldo ir Georgina Rodríguez su vaikais / Scanpix ir socialinių tinklų nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2023-03-19 18:35
AA

Praėjusį pavasarį vienas garsiausių pasaulio futbolininkų Cristiano Ronaldo patyrė didžiulį sukrėtimą: gimdymo metu neišgyveno vienas jo ir mylimosios Georginos Rodríguez dvynių – sūnus Angélas. Negana to, C.Ronaldo mergina Georgina „Netflix“ seriale „Aš esu Georgina“ atskleidė, kad prieš netekdama kūdikio patyrė 3 persileidimus.

Cristiano Ronaldo mergina Georgina Rodríguez, pirmą kartą naujausioje „Aš esu Georgina“ serijoje, kurios premjera įvyks kovo 24 dieną, prabils apie kūdikio netektį.

Tame pačiame epizode Georgina atskleis ir tai, kad prieš gimdant dvynius patyrė tris persileidimus, rašo „El Español“.

„Kiekvieną kartą prieš einant pas ginekologą, sapnuodavau košmarus, nes jaudindavausi, kokioje padėtyje jie bus, koks bus gimdymas, ar tai bus cezario pjūvis. Kiekvieno ultragarso tyrimo metu labai bijojau, jaučiausi labai įsitempusi, nes anksčiau buvau patyrusi tris persileidimus“, – pripažino ji.

Taip pat prisipažinusi, kad vis dar negali susitaikyti su sūnaus netektimi, Georgina neslėpė: „Aš niekada nebebūsiu tas pats žmogus“.

Georgina Rodriguez ir Cristiano Ronaldo / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Praėjusių metų balandžio 18-oji Portugalijos rinktinės kapitonui Cristianui Ronaldo ir ilgametei jo draugei Georginai Rodriguez turėjo būti palaiminga – į pasaulį turėjo atkeliauti jų dvyniai. Vis tik po džiaugsmo dėl dukros Bellos gimimo sekė tragiška žinia – sūnus Angélas gimdymo metu mirė.

Angélo pelenus C.Ronaldo saugo šalia tėvo palaikų koplyčioje šalia savo namų.

Cristiano Ronaldo su šeima / „Instagram“ nuotr.

Primename, kad žinią apie sūnaus mirtį C.Ronaldo ir G.Rodriguez pranešė instagrame, paviešinę jautrų įrašą. Tėvai pasakojo, kad neteko vieno iš dvynukų – sūnaus.

„Tai – didžiausias skausmas, kokį tik gali jausti tėvai. Tik mūsų mergaitės gimimas suteikia mums jėgų išgyventi šią akimirką su tam tikra viltimi ir laime.

Norėtume padėkoti gydytojams ir slaugytojoms už visą jų kvalifikuotą priežiūrą ir paramą“, – instagrame rašė pora.

„Mūsų berniuk, esi mūsų angelas. Mes visuomet tave mylėsime“, – jautrius žodžius mirusiam sūnui skyrė Cristiano ir Georgina.

Praėjusių metų gruodžio mėnesį C.Ronaldo atskleidė, kad jo mylimoji Georgina laukiasi berniuko ir mergaitės.

Ispanijos modelis Georgina 2017 m. lapkričio 12 d. pagimdė pirmąjį bendrą poros vaiką Alaną.

Prieš tai Cristiano jau buvo tapęs tėčiu, nes 2017 m. birželio mėn. jam gimė surogatinės motinos išnešioti dvynukai Eva Marie ir Mateo. Vienuolikmečio Cristiano jaunesniojo motinos tapatybė iki šiol nežinoma.