Po tragedijos Alecas Baldwinas atšaukia visus projektus: aktorius – visiškai sugniuždytas

Alecas Baldwinas / „Scanpix“ nuotr.
Alecas Baldwinas / „Scanpix“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2021-10-24 21:00
AA

Filmo „Rastas“ filmavimo aikštelėje įvykusi tragedija, kai JAV aktorius Alecas Baldwinas rekvizito ginklu netyčia nušovė kino studijos darbuotoją ir sužeidė Naujojoje Meksikoje sukamo filmo režisierių, nuvilnijo per pasaulį. Po nelaimės A.Baldwinas atšaukia visus kitus savo projektus, rašo „People“.

Kaip praneša „People“, 63 metų A.Baldwinas nori skirti šiek tiek laiko sau ir atsigauti po kraupaus įvykio. Tai portalui patvirtino artimas aktoriui šaltinis.

„Taip jis visuomet sprendžia sunkumus. Kai kas nors blogo nutinka, jis pasitraukia iš visuomenės akiračio“, – sakė šaltinis.

Jis teigė, kad po tragiško įvykio, kurio metu mirtinai sužalojo kino operatorę Halyną Hutchins, A.Baldwinui prasidėjo isterija, tad jis ilgą laiką buvo nesukalbamas ir nepaguodžiamas.

„Visi žino, kad tai buvo nelaimingas atsitikimas, tačiau jis yra visiškai sugniuždytas“, – sakė artimas aktoriui šaltinis.

Alecas Baldwinas / „Instagram“ nuotr.

Aktorius penktadienį išreiškė didžiulį liūdesį po to, kai filmavimo aikštelėje Naujojoje Meksikoje ginklu mirtinai sužeidė kino operatorę Halyną Hutchins (42).

„Nėra žodžių, kuriais galėčiau išreikšti savo šoką ir liūdesį dėl tragiškos nelaimės, nusinešusios žmonos, motinos ir stipriai mylėtos mūsų kolegės gyvybę“, – tviteryje rašė A.Baldwinas.

Savo įraše aktorius taip pat patikino, kad palaiko ryšius su velionės vyru ir siūlo jam paramą.

„Man plyšta širdis dėl jos vyro, sūnaus ir visų, kurie mylėjo Halyną“, – rašė jis.

Alecas Baldwinas / „Scanpix“ nuotr.

Vyras taip pat pridūrė, kad stengiasi kiek įmanydamas padėti teisėsaugai.

„Bendradarbiauju su policija jai vykdant tyrimą, kad būtų išsiaiškinta, kaip įvyko ši tragedija“, – rašė A.Baldwinas.

Tuo metu 48-erių režisierius Joelis Souza incidento metu buvo sužeistas ir greitosios pagalbos automobiliu išvežtas iš įvykio vietos. Šiuo metu jis jau išleistas iš ligoninės.

Žmonės.lt primena, kad po nelaimės H.Hutchins buvo nuskraidinta sraigtasparniu į ligoninę, tačiau dėl patirtų sužalojimų mirė.

Halyna Hutchins / „Vida Press“ nuotr.

Incidentas įvyko šioje pietvakarinėje valstijoje filmuojant scenas vesternui „Rastas“, kuriame A.Baldwinas atlieka pagrindinį vaidmenį. Dėl šios nelaimės jokie kaltinimai nebuvo pateikti, aplinkybės tiriamos.

Kino studijos darbuotoja Halyna Hutchins ir režisierius Joelis Souza „buvo pašauti, Alecui Baldwinui iššovus iš rekvizito šaunamojo ginklo“, sakoma Santa Fė šerifo biuro pranešime.

„Detektyvai tiria, kaip ir iš kokio tipo įtaiso buvo iššauta“, – pridūrė šerifo biuras.

Alecas Baldwinas / „Scanpix“ nuotr.

Filmavimo grupės atstovė savaitraščiui „The Hollywood Reporter“ sakė, kad nelaimingas atsitikimas įvyko iššovus iš tuščiais šoviniais užtaisyto ginklo.

„Poną Baldwiną apklausė detektyvai“, – naujienų agentūrai AFP sakė Santa Fė šerifo atstovas Juanas Riosas.

„Jis pateikė parodymus ir atsakė į jų klausimus. Jis atvyko savanoriškai, o pasibaigus apklausoms išėjo iš pastato. Jokie kaltinimai nepateikti, niekas neareštuotas“, – sakė atstovas.

J.Riosas sakė „The New York Times“, kad šaudymas įvyko viduryje scenos, kuri buvo repetuojama ar filmuojama.

Vietos laikraštis „Santa Fe New Mexican“ paskelbė nuotraukų, kuriose A.Baldwinas atrodo susisielojęs. Skelbiama, kad nuotraukos po tragedijos buvo padarytos šerifo biuro automobilių stovėjimo vietoje.

Pasak laikraščio, jo reporteris matė aktorių verkiantį po tyrėjų apklausos.

A.Baldwino atstovas žurnalui „People“ ketvirtadienį sakė, kad „šiandien Naujojoje Meksikoje „Rasto“ filmavimo aikštelėje įvyko nelaimė, susijusi su nesėkmingai iššovusiu rekvizito ginklu su tuščiais šoviniais“.