Po veido korekcijos A.Sakalauskas su žmona įsiamžino fotosesijoje: „Mano gyvenime – naujas etapas“

Arūnas Sakalauskas, Gabija Laubner-Sakalauskienė / Arijaus Katausko nuotr.
Arūnas Sakalauskas, Gabija Laubner-Sakalauskienė / Arijaus Katausko nuotr.
Šaltinis: Pranešimas spaudai
2024-04-12 11:29
AA

Aktorius Arūnas Sakalauskas, kovo 29-ąją atšventęs savo gimtadienį, pradėjo ne tik dar vienus gyvenimo metus, bet ir naują etapą gyvenime – prieš aštuonis mėnesius jam atlikta veido korekcijos procedūra.

Žinomas vyras nė neketino slėpti išorės pokyčių, priešingai, drąsiai dalijasi, jog apgalvotas, tačiau nemažai drąsos pareikalavęs sprendimas kreiptis į žinomą plastikos chirurgą, jam suteikė daugiau pasitikėjimo savimi, rašoma pranešime spaudai.

Stilingoje, meniškoje fotosesijoje po veido korekcijos procedūros kartu su žmona Gabija Laubner-Sakalauskiene įsiamžinęs aktorius atviras – šiuo metu jis išties mėgaujasi gyvenimu, o šalia jo – ypatinga moteris, padėjusi pajusti pilnatvę.

Arūnas Sakalauskas, Gabija Laubner-Sakalauskienė / Arijaus Katausko nuotr.

„Mūsų išorė dažnai – vidinės savijautos atspindys. Šiuo metu džiaugiuosi gyvenimu, jaučiuosi puikiai, o išvaizdos pokyčiai tą tik patvirtina. Ilgai jiems ruošiausi, prireikė drąsos, tačiau dabar, atsigręždamas atgal, dar geriau suprantu – kaip man tai buvo svarbu“, – kalbėjo A.Sakalauskas, kuriam procedūrą atliko plastikos chirurgas dr. Darius Radzevičius.

A.Sakalauskas pridūrė, jog jam atlikta veido korekcijos procedūra – išties tapo svarbaus pokyčio ne tik jo išorėje, bet ir viduje priežastimi, bet jis ir toliau išlieka savimi, tik dar labiau pasitikintis ir atviriau besidžiaugiantis gyvenimu.

Fotosesija:

Arūno Sakalausko ir jo žmonos Gabijos Laubner-Sakalauskienės fotosesija (6 nuotr.)